Google Analytics
116
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Proel EASE Focus 2 GLL v.3
18-12-2015

Proel EASE Focus 2 GLL v.3Proel poinformował o zakończeniu prac nad uaktualnieniem danych niezbędnych do symulacji akustyki najnowszych modułów w oprogramowaniu EASE Focus 2.

 

 

Najnowsza wersja, czyli GLL 3, zawiera dane dla najnowszego subwoofera producenta SW36FX oraz dla systemu liniowego AX2010, który w klastrze uzupełnia wspomniany subwoofer. Nowa edycja uwzględnia również poprawki usprawniające symulację kompaktowego systemu liniowego AX2065, jak i subwoofera SW215.

Nowy plik ze specyfikacją nowych modułów dostępny jest za darmo na stronie producenta, a jego dane mogą zostać uwzględnione w dwojaki sposób: poprzez wgranie go do zainstalowanej już aplikacji EASE Focus 2 lub poprzez ponowną instalację uaktualnionego oprogramowania, które zawiera nowe dane GLL.


PRODUCENT: Proel - www.proel.com

DYSTRYBUTOR: SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Proel Session4

Testowany system nagłośnieniowy zdecydowanie zasługuje na słowa pochwały i pozytywną ocenę. Do podstawowych jego atutów można zaliczyć mobilność, kompaktowe rozmiary i wytrzymałość mechaniczną, przy zachowaniu eleganckiego i profesjonalnego wyglądu. Dodatkowo łatwość transportu i przechowywania związana z możliwością schowania satelitów w subwooferze znacznie usprawni pracę z urządzeniem.

Proel LT15A

Włoski Proel znany jest na rynku muzycznym od dawna i należy do liczących się w branży producentów, zaś jego oferta jest bardzo szeroka i obejmuje m.in. różnego rodzaju zestawy głośnikowe. Tym razem do mojego warsztatu trafiła paczka z nowej serii Lite, oznaczona symbolem LT15A. Jest to aktywny zestaw dwudrożny, z głośnikiem 15'' i driverem.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)