Google Analytics
124
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > PreSonus StudioLive AR USB
26-10-2016

PreSonus StudioLive AR USB 

PreSonus zaprezentował nową serią  małoformatowych konsolet – StudioLive AR USB.

 

W nowej serii znajdziemy trzy konsolety – osiemnasto-, czternasto- i ośmiokanałową. Konsolety zapewnią nam wszystko co niezbędne do nagłośnienia zespołu, a dzięki temu, że oferują interfejs audio, to gdy podłączymy StudioLive AR USB do komputera lub tabletu, również zarejestrujemy każdy ślad niezależnie w jakości 96 kHz przy 24 bit. Alternatywnie konsolety pozwolą zarejestrować sumę bezpośrednio do pamięci przenośnej, na kartę SD. Dzięki dostępności kanału PreSonus Super Channel możemy zmiksować cztery kanały zapisane na karcie SD lub przesyłane przez bluetooth bezpośrednio z odtwarzacza, smartfonu czy tabletu.

 

 

Nowe konsolety oferują przedwzmacniacze mikrofonowe pracujące w klasie A, dodatkowe wejścia instrumentalne i liniowe, semiparametryczną, trzypasmową korekcję i wewnętrzny procesor DSP.


PRODUCENT: PreSonus - www.presonus.com

DYSTRYBUTOR: Audiostacja - www.audiostacja.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


PreSonus RML16AI i CS18AI

Jeśli gracie w zespole, który chce mieć dobry i wszechstronny system do realizacji odsłuchów w sali prób, nagrania demówki, realizacji nagłośnienia w klubie – to rozwiązanie jest w sam raz dla was. Jeśli prowadzicie małe domowe studio lub współpracujecie z kilkoma zespołami jako realizator – może to właśnie rozwiązanie dla was.

PreSonus Studio 192 Mobile

Wygoda obsługi i najwyższa jakość w kompaktowej obudowie – tak mógłbym skrócie podsumować Studio 192 Mobile. Dzięki możliwości zdalnej kontroli kanałów interfejsu poprzez aplikację UC Surface, która jest dostępna również na tablety, wygoda związana z obsługą interfejsu jest niepodważalna, ponieważ możemy nim sterować z każdego zakątka studia poprzez Wi-Fi.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)