Google Analytics
64
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > PreSonus StudioLive 24
31-07-2017

PreSonus StudioLive 24 

Do trzeciej generacji konsolet z serii StudioLive dołączył nowy, dwudziestoczterokanałowy model.

 

PreSonus StudioLive 24 oddaje nam do dyspozycji dwadzieścia cztery kanały wejściowe kanały wyposażone w czułe na dotyk, zmotoryzowane tłumiki oraz przedwzmacniacze mikrofonowe XMAX pracujące w klasie A z możliwością przywoływania ustawień. Wyjście główne, podobnie jak kanały wejściowe, wyposażone zostało w zmotoryzowany, czuły na dotyk tłumik. Do tego wszystkie wewnętrzne kanały, których mamy trzydzieści dwa mogą być przesyłane cyfrowo do urządzeń zewnętrznych przez USB lub AVB. To jednak nie wszystko, ponieważ producent zintegrował z konsoletą znaną z tabletów aplikację Capture. Tym samym możliwym stała się bezpośrednia rejestracja wszystkich śladów, których łącznie mamy trzydzieści cztery bezpośrednio na kartę SD. Następnie, jeśli tego wymagamy, mamy możliwość ich transferu do oprogramowania StudioOne w formie sesji – ze wszystkimi ustawianiami toru sygnałowego FatChannel i poziomów wzmocnienia poszczególnych śladów.


PRODUCENT: PreSonus - www.presonus.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM


TESTY


PreSonus StudioLive III

Presonus od pewnego czasu jest marką niezależną od rozwiązań producentów trzecich. Od zawsze miała jednak swoją wizję, która dziś staje się rzeczywistością, a testowana konsoleta pokazuje, że dążenie do celu się opłaca.

PreSonus RML16AI i CS18AI

Jeśli gracie w zespole, który chce mieć dobry i wszechstronny system do realizacji odsłuchów w sali prób, nagrania demówki, realizacji nagłośnienia w klubie – to rozwiązanie jest w sam raz dla was. Jeśli prowadzicie małe domowe studio lub współpracujecie z kilkoma zespołami jako realizator – może to właśnie rozwiązanie dla was.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)