Google Analytics
16
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Powersoft LiteMod 4HC i MiniMod 4
28-06-2017

Powersoft LiteMod 4HC i MiniMod 4 

Powersoft to nie tylko znane nam produkty firmowane nazwą producenta. Marka prężnie zdobywa przestrzeń na rynku OEM, produkując moduły, które w swoich końcówkach mocy mogą wykorzystać producenci trzeci.

 

LiteMod 4HC to moduł umożliwiający integrację korekcji współczynnika mocy w projektowanych końcówkach mocy. Tym samym opierając się na technologii marki Powersoft straty mocy producenci trzeci mogą zminimalizować do minimum poprzez lepsze dostosowanie się aktywnego zasilania PFC do obciążenia. Prezentowany moduł dostarcza poprzez cztery sekcje wyjściowe maksymalnie 2400 W mocy. W zależności od potrzeb LiteMod 4HC możemy skonfigurować do pracy cztero-, trzy-, dwu- lub jednokanałowej ze wsparciem dla obciążenia mieszczącego się między 2 a 8Ω, co daje wyjątkową elastyczność zastosowania modułu zaprojektowanego do pracy w aktywnych głośnikach trój-, jak i dwudrożnych, subwooferach i satelitach w aplikacjach surround.

 

 

Wraz z prezentowanym wyżej modułem na rynku pojawił się MiniMOD 4 wspierający korekcję współczynnika mocy, oferując cztery kanały po 150 W każdy, co przekłada się na łączną moc 600 W. Podobnie LiteMOD, tak i MiniMOD może zostać do pracy o różnej liczbie kanałów wyjściowych i adresowany jest do aplikacji i nagłośnienia wymagającego mniejszej mocy.


PRODUCENT: Powersoft - www.powersoft-audio.com/en/

DYSTRYBUTOR: SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Powersoft M30D DSP+ETH

Powersoft Digam K8 DSPPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)