Google Analytics
46
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Nowsonic Stage Extender
24-08-2017

Nowsonic Stage Extender 

Dostęp do Internetu na scenie już nikogo nie zaskakuje. Na rynku znajdziemy kilka interesujących rozwiązań – jednym z nich jest prezentowane urządzenie.

 

Nowsonic Stage Extender oparty został na technologii Dual Band Wireless AC, która pozwala zwiększyć prędkość i stabilność przesyłu danych przez sieć Wi-Fi (802.11 ac/a/n/b/g). Stage Extender umożliwia transmisję danych z prędkością 300 Mbps w paśmie 2,4 GHz oraz 433Mbps w paśmie 5 GHz. Czyni go to uniwersalnym urządzeniem, które zapewni większej liczbie urządzeń dostęp do Internetu na scenie. Do Extendera możemy podłączyć urządzenia tradycyjnie, przewodowo. Urządzenie może być zasilane z sieci lub z wbudowanych akumulatorków, które pozwalają na pracę do ośmiu godzin, informując nas za pomocą diod o zużytej energii. Nowsonic Stage Extender został wyposażony w dwie anteny i jest świetnym kompanem dla scenicznych routerów producenta, czyli Stage Router Pro i Stage Router.

 


PRODUCENT: Nowsonic - www.nowsonic.com

DYSTRYBUTOR: Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Nowsonic Prinz

W dzisiejszych czasach, aby zaistnieć na rynku profesjonalnym, należy nie tylko wykonać dobry produkt. Ich mamy setki. W rzeczywistości urządzenie powinno wyróżniać się czymś na tle konkurencji. Takie właśnie są testowane słuchawki, które za sprawą pewnego niuansu mają szansę znaleźć się w wielu studiach i reżyserkach obok ulubionych i często dużo droższych modeli. Dlaczego? Zachęcamy do zapoznania się z poniższym testem.

Nowsonic Kamikaze Pro

Podsumowując, muszę szczerze napisać, że we wszystkich przeprowadzonych próbach testowany mikrofon sprawdził się lepiej, niż się tego spodziewałem. Wśród zalet należy wymienić zaskakująco dobre jak na ten przedział cenowy brzmienie, nienaganną jakość wykonania oraz prostotę obsługi.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)