Google Analytics
38
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Nowsonic Maxximizer
11-05-2017

Nowsonic Maxximizer 

Na scenie jesteśmy często zmuszeni wzmocnić sygnał mikrofonowy, zanim trafi do konsolety. Nowsonic zaprezentował interesujące rozwiązanie do mikrofonów wstęgowych i dynamicznych.

 

Nowsonic Maxximizer jest profesjonalnym przedwzmacniaczem mikrofonowym wzmacniającym sygnał maksymalnie o +25 dB. Tym samym urządzenie sprawdzi się w pracy z mikrofonami wstęgowymi i dynamicznymi na scenie, jak i w studiu. Maxximizer jest świetnym rozwiązaniem na scenie, gdzie z racji długości kabli wymagane jest wzmocnienie sygnału przed skierowaniem go do głównego przedwzmacniacza. Obudowa preampu wykonana została z aluminium i jest na tyle wytrzymała, aby znieść trudy scenicznych występów. Przedwzmacniacz zawiera symetryczne wejście XLR i symetryczne wyjście XLR, pracuje w zakresie od 20 Hz do 20 kHz, a jego impedancja wejściowa to 150 Ω. Maxximizer współpracuje z każdą konsoletą wyposażoną w zasilanie fantomowe 48 V.


PRODUCENT: Nowsonic - www.nowsonic.com

DYSTRYBUTOR: Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Nowsonic Prinz

W dzisiejszych czasach, aby zaistnieć na rynku profesjonalnym, należy nie tylko wykonać dobry produkt. Ich mamy setki. W rzeczywistości urządzenie powinno wyróżniać się czymś na tle konkurencji. Takie właśnie są testowane słuchawki, które za sprawą pewnego niuansu mają szansę znaleźć się w wielu studiach i reżyserkach obok ulubionych i często dużo droższych modeli. Dlaczego? Zachęcamy do zapoznania się z poniższym testem.

Nowsonic Kamikaze Pro

Podsumowując, muszę szczerze napisać, że we wszystkich przeprowadzonych próbach testowany mikrofon sprawdził się lepiej, niż się tego spodziewałem. Wśród zalet należy wymienić zaskakująco dobre jak na ten przedział cenowy brzmienie, nienaganną jakość wykonania oraz prostotę obsługi.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)