Google Analytics
210
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Midas PRO1 i PRO2 wersja G3.2.1
02-12-2015

Midas PRO1 i PRO2 wersja G3.2.1Dostępna jest aktualizacja dla riderowych konsolet marki Midas.

 

 

Aktualizacja firmware zawiera szereg nowych funkcji i udoskonaleń dla obecnych rozwiązań, oczywiście jeśli były wymagane. Wersja G3.2.1 w całości zastępuje uaktualnienie G2.5.3, co oznacza, że nie mamy do czynienia z kosmetycznymi zmianami w kodzie. Całkowite zastąpienie oprogramowania zarządzającego konsoletami było również konieczne, aby realizatorzy mogli skorzystać z nowych algorytmów i rozwiązań usprawniających codzienne użytkowanie.

Wśród udogodnień, które otrzymamy po dokonaniu aktualizacji, chcielibyśmy wymienić, że od teraz możliwym jest grupowe przywołanie ustawień kanałów przypisanych do grup VCA/POP w trybie użytkownika. Ponadto producent udostępnił realizatorom analizator widma oraz wyspecjalizowany ogranicznik mający na celu nie dopuszczenie do przesterowania sygnału kierowanego na głośniki, a także umożliwił zabezpieczenie zapisanej automatyki przez nadpisaniem.

 

Nowa wersja odblokowała niedostępne wcześniej porty MIDI w stageboxie DL231, a także dodała funkcję automatycznego zarządzania pracą wiatraków w modelach DL151 i DL153. Od teraz nie musimy już niepotrzebnie zużywać energii i łożysk, a wszystko to za sprawą automatycznego zarządzania pracą wiatraków w konsoletach i urządzeniach kompatybilnych – od teraz włączane są one tylko i wyłącznie, gdy jest to niezbędne dla poprawnej pracy urządzeń.


PRODUCENT: Midas - www.midasconsoles.com

DYSTRYBUTOR: SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Midas PRO2

Poza oczywistym zastosowaniem w pracy koncertowej, PRO2 ma wszelkie podstawy ku temu, by sprawdzić się w teatrach, gdzie zapewne zajdzie sposobność, by w pełni wykorzystać możliwość pracy w trybie surround (LCRS lub 5.1) czy też rozbudowaną automatykę.

Midas XL48

Mimo transparentnego charakteru barwa dźwięku uzyskanego z pomocą ośmiokanałowego przedwzmacniacza mikrofonowego XL48 ma wszystko to, co przez lata stało się wyznacznikiem marki Midas.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)