Google Analytics
132
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Meyer Sound VLFC
17-01-2018

Meyer Sound VLFC 

Meyer Sound zaprezentował moduł VLFC, który dołączył do rodziny systemu liniowego LEO.

 

VLFC, czyli Very Low Frequency Control Element, powstał, aby działać na granicy słuchu. Jego zadaniem jest dodanie energii w paśmie między 13 a 30 Hz. Moduł generuje ekstremalne zmiany ciśnienia powietrza, które są odczuwane przez całe ciało jako fale kompresji, podczas gdy częstotliwości na górnym końcu zakresu są odbierane jako grzmiący bas.

Nowy moduł ma takie same wymiary jak 1100-LFC i korzysta z identycznych mocowań. W momencie, gdy sparujemy obydwa moduły, otrzymamy niebywałą kontrolę nad dołem pasma – między 13 a 100 Hz – spójną i liniową.

Moduł z oficjalną premierą pojawił się podczas trwającej trasy zespołu Mettalica – Worldwired Tour, gdzie czterdzieści dwa moduły VLFC spełniły swoją rolę, a efekt ich działania odczuwalny był na całej powierzchni nagłaśnianych stadionów. 


PRODUCENT: Meyer Sound - www.meyersound.com

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Meyer Sound Galaxy

Galaxy to niewątpliwie duży krok naprzód w dalszym rozwoju rodziny Meyer Sound Galileo. Nie jest to zabawka dla małych chłopców. To bardzo potężne narzędzie, które pozwoli okiełznać nie tylko system nagłośnieniowy spod szyldu Meyer Sound – jakkolwiek do tego właśnie został stworzony – ale i każdy inny, o ile oczywiście użytkownik zna się na rzeczy.

Meyer Sound MJF 210

Monitor MJF 210 wyposażono w dwa identyczne głośniki 10'' i w driver średnio-wysokotonowy z firmową tubą, wykonaną z aluminium. W monitorze zastosowano trzy oddzielne końcówki mocy pracujące w klasie D, z których każda zasila pojedynczy głośnik.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)