Google Analytics
124
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Meyer Sound Amie-Sub
08-02-2017

Meyer Sound Amie-Sub 

Meyer Sound zaprezentował subwoofer rozszerzający linię nagłośnienia Amie.

 

Nowy subwoofer jest adresowany do średniej wielkości sal kinowych i stanowi uzupełnienie dołu pasma dla monitorów odsłuchowych Amie. Amie-Sub oferuje nam liniową pracę w paśmie 25 – 125 Hz i choć zaprojektowany został do współpracy z monitorami Amie, to nadaje się on również do współpracy z większymi zestawami pokroju Acheron Designer i tworzącymi serię HMS. Tym samym subwoofer sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach kinowych jak i w postprodukcji realizowanej dookólnie. Amie-Sub oparty został na głośniku niskotonowym o średnicy 15” za napędzenie, którego odpowiada chłodzony konwekcyjnie wzmacniacz umieszczony w strojonej, wentylowanej obudowie.

Na pokładzie subwoofera znajdziemy gniazdo zasilania zrealizowane na powerCON oferujące pętle zasilania w celu bezpośredniego doprowadzenia prądu do monitorów z serii Amie. Podobnie jest ze złączem audio zrealizowanym na XLR. Do którego wprowadzony sygnał możemy wypuścić na monitory.


PRODUCENT: Meyer Sound - www.meyersound.com

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Meyer Sound Galaxy

Galaxy to niewątpliwie duży krok naprzód w dalszym rozwoju rodziny Meyer Sound Galileo. Nie jest to zabawka dla małych chłopców. To bardzo potężne narzędzie, które pozwoli okiełznać nie tylko system nagłośnieniowy spod szyldu Meyer Sound – jakkolwiek do tego właśnie został stworzony – ale i każdy inny, o ile oczywiście użytkownik zna się na rzeczy.

Meyer Sound MJF 210

Monitor MJF 210 wyposażono w dwa identyczne głośniki 10'' i w driver średnio-wysokotonowy z firmową tubą, wykonaną z aluminium. W monitorze zastosowano trzy oddzielne końcówki mocy pracujące w klasie D, z których każda zasila pojedynczy głośnik.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)