Google Analytics
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Mackie MDB
28-03-2018

Mackie MDBUkłady dopasowujące są nieodłącznym wyposażeniem każdego realizatora. Umożliwiają wprowadzenie dowolnego sygnału do konsolety.

 

Najnowsza seria DI-boxów od Mackie składa się z czterech modeli. Dzięki nim nie zaskoczy nas żadna sytuacja, również w studiu. W ofercie producenta znajdziemy dwa pasywne modele: monofoniczny MDP-1P i stereofoniczny MDB-2P, przeznaczone do podłączenia instrumentów. Pierwszy z modeli cechuje się wysokim zapasem mocy i jest idealny dla gitar. Obydwa modele wyposażone zostały w przełącznik PAD, tłumiący sygnał o –15 dB. Z racji konstrukcji nie wymagają one zasilania. W serii znajdziemy również aktywny, monofoniczny model MDB-1A pozwalający na stłumienie sygnału o –20 dB, zastosowanie filtra górnoprzepustowego oraz odwrócenie polaryzacji. Urządzenie do działania wymaga zasilania fantom 48 V, które dostarczy nam np. konsoleta. W dzisiejszych czasach nieodłącznym elementem każdego studia jest komputer, na scenie także nie są one rzadkością. Dlatego producent postanowił zaprojektować również cyfrowy układ dopasowujący MDB-USB. DI-box pracujący z jakością 96 kHz i rozdzielczością 24 bit podłączamy bezpośrednio do komputera przez port USB bez konieczności instalacji sterowników. Dzięki wyjściu na słuchawki Direct Box pozwala monitorować dopasowywany sygnał.

Wszystkie zaprezentowane układy dopasowujące zostały wyposażone w symetryczne wyjścia audio na XLR z możliwością odłączenia masy, a modele MCP-1P, MDB-2P i MDP-1A dodatkowo w wyjście thru (jack 1/4") dla każdego z wejść.


PRODUCENT: Mackie - www.mackie.com

DYSTRYBUTOR: Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Mackie Reach

Testowany system nagłośnieniowy – pomimo kompaktowości i niewielkich rozmiarów – ma szereg zalet i zastosowań. Może jednocześnie pełnić rolę miksera z wbudowanymi efektami, odsłuchu personalnego oraz nagłośnienia PA.

Mackie FreePlay

Firma Mackie, która bardzo duży nacisk kładzie na rozwój oferty pro audio, nie zapomniała pracować jednocześnie nad linią produktów przenośnych, rozrywkowych czy nawet półprofesjonalnych. Najnowszym dzieckiem firmy jest Mackie FreePlay, czyli przenośny, stereofoniczny zestaw nagłośnieniowy, który na pierwszy rzut oka łudząco przypomina boomboxy sprzed kilkunastu lat, chociaż skrywa w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań i funkcji.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)