Google Analytics
58
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > JTS Professional CS-120
02-11-2015

JTS Professional CS-120JTS zaprezentowało nowy system konferencyjny, na który składają się jednostka centralna CS-120CU, jednostka prowadzącego CS-120CH i delegatów CS-120DU.

 

 

System konferencyjny CS-120 zaprojektowany został po wnikliwych analizach międzynarodowych standardów i potrzeb pod względem oferowanych możliwości sprzętowych przez tego typu rozwiązania. Nowy system jest w pełni sterowany cyfrowo i umożliwia obsługę do dwustu pięćdziesięciu sześciu jednostek CS-120DU i CS-120CH połączonych szeregowo.

 

Jednostka centralna CS-120CU cechuje się charakterystyką częstotliwościową mieszczącą się w zakresie od 40 Hz do 16kHz, stosunkiem sygnał/szum większym niż 80 dBA, dynamiką większą niż 85 dB, przesłuchem większym niż 70 dB oraz współczynnikiem zawartości harmonicznych mniejszym niż 0,05%. Wśród dostępnych wejść i wyjść znajdziemy cztery zrealizowane na RCA i jedno symetryczne XLR. Służą one do rejestrowania konferencji, wprowadzenia sygnału audio do rozmów i zbiorczego wysłania sygnału z mikrofonów np. do systemu PA. Z tyłu obudowy znajdziemy gniazdo Ethernet na RJ45, do którego możemy podłączyć komputer w celu zaawansowanej konfiguracji konferencji. CS-120 jest całkowicie niezależną jednostką, ale podłączenie jej do komputera umożliwi nam dystrybucję wideo z funkcją śledzenia mówcy. Możliwości CS-120 możemy rozszerzyć o obsługę tłumaczeń. Po podłączeniu IT-12 możliwa jest równoległa praca dwunastu osób zajmujących się tłumaczeniem, które uczestnicy usłyszą po wybraniu odpowiedniej opcji w Tour Guide System, który może zostać użyty w trakcie rozmów jako kolejne rozszerzenie.

 

 

Do jednostek delegatów i prowadzących można podłączyć słuchawki z wtykiem jack 1/8'', których impedancja powinna być większa niż 16 Ω. Zarówno w CS-120CH, jak i CS-120DU producent zastosował jednokierunkowy mikrofon elektretowy. Oferuje skuteczność na poziomie –46 dBV/Pa, impedancję wejściową 2000 Ω oraz pasmo przenoszenia mieszczące się między 80 Hz a 18 kHz.

Jednostki delegatów i prowadzących nie różnią się od siebie wyglądem. Oba możemy postawić na biurku, a mikrofon na gęsiej szyjce skierować w stronę uczestnika konferencji. Główną różnicą między modelami CS-120CH i CS-120DU jest to, że pierwszy z nich może zainicjować głosowanie, a drugi umożliwić oddanie głosu i wyświetlić wynik głosowania na ekranie LCD. Jednostka przeznaczona dla prowadzącego może ponadto ustalać czas dostępny dla mówcy – po odpowiednim skonfigurowaniu przebiegu konferencji z poziomu menu wyświetlanego na wbudowanym ekranie.


PRODUCENT: JTS - www.jts.com.tw

DYSTRYBUTOR: Monacor Polska - www.monacor.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


JTS CX506, CX508, CX516

JTS NX-2, NX-8, NX-8.8, NX-9PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)