Google Analytics
88
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > JBL VTX A12W
29-12-2017

JBL VTX A12W 

Pół roku od oficjalnej premiery najnowszego systemu JBL VTX A12 i jednocześnie dostawy (pierwszego w Europie!) systemu do Polski, JBL Professional wprowadza zestawy rozbudowujące linię A12.

 

JBL VTX A12 jest kompletnym rozwiązaniem na scenę dla średnich i dużych realizacji. System powstał od podstaw, znajdziemy w nim najnowsze osiągnięcia producenta pod względem konstrukcji falowodu i budowy przetworników, których zastosowanie w module przełożyło się na niespotykaną precyzję, efektywność, a także pokrycie.

Najnowszy moduł, czyli VTX A12W, charakteryzuje się szeroką propagacją, wynoszącą aż 120° (do 250 Hz), dzięki czemu w wielu konfiguracjach staje idealnym uzupełnieniem modułów A12. W najnowszym module głośniki niskotonowe oparte zostały na technologii Differential Drive. Producent zastosował w nich nową podwójną cewkę i podwójny układ magnesów. Oczywiście w VTX A12W nie mogło zabraknąć głośników średniotonowych wykonanych według zaleceń opatentowanej technologii Radiation Boundary Integrator (RBI), co przełożyło się bezpośrednio na osiągi wspomnianych głośników połączonych w falowodzie zapewniającym separację od wysokich częstotliwości. Drivery stanowiące połączenie rogu z efektem fazowym, który zapewnił lepszą tolerancję i zwiększył efektywność przy jednoczesnym zmniejszeniu zniekształceń, stanowią nieodłączny element sukcesu najnowszego systemu liniowego – od teraz oferującego szersze pokrycie.

Wszystkie modele JBL z serii VTX charakteryzują się nie tylko najwyższą jakością dźwięku, ale również wykonania, dlatego na systemy JBL VTX ze wzmacniaczami Crown iTech krajowy dystrybutor marki oferuje pięcioletnią gwarancję.


PRODUCENT: JBL - www.jblpro.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


JBL VMA 160

JBL VMA 160 to dobra propozycja dla niedużych obiektów użyteczności publicznej, obiektów sakralnych, restauracji, barów i sal konferencyjnych, gdzie z pewnością podoła postawionym przed nim zadaniom i stanie się niezawodnym punktem każdej instalacji.

JBL PRX 815W

Wyciągając głośniki PRX 815W z pudełka, nie miałem pojęcia o tym, jaka siła drzemie w technologii zawartej wewnątrz. Od teraz już głośnik to nie tylko ostatni punkt łańcucha, który tylko wypluwa to, co z bólem stworzyliśmy wcześniej, a kolejny etap kształtowania brzmienia, dopasowywania go do warunków otoczenia i ostatecznego szlifu miksu.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)