Google Analytics
176
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > IMG Stage Line PROTON – 15MK2
20-09-2014

IMG Stage Line PROTON – 15MK2 

Monacor przedstawia kompaktowy system nagłośnieniowy PROTON – 15MK2.

 

System łączy w sobie mobilność, dobrą jakość dźwięku i stosunkowo dużą moc. Są to aktywne zestawy (subwoofer i dwie satelity) ze zintegrowany trójkanałowym wzmacniaczem mocy. Obudowy są solidne, wykonane ze sklejni brzozowej i pokryte trwałym tworzywem PU. Subwoofer posiada konstrukcję typu bass-reflex i opiera się na 15” głośniku. Głośniki odpowiedzialne za zakres średnich częstotliwości mają średnicę membrany 8”, za tony wysokie odpowiada 1” driver umieszczony w tubie o stałej dyspersji. Poziomy sygnałów między subwooferem a zestawami szerokopasmowymi mogą być regulowane. Dodatkowo system posiada obwód pozwalający skonstruować system dźwięku przestrzennego oraz limiter. Do systemu dołączone są kable głośnikowe ze złączami seakON marki Neutrik. Subwoofer posiada wlot na statyw M20, jednak statywy nie są dołączone do zestawu. Moc RMS subwoofera wynosi 400 W, dla każdego z zestawów szerokopasmowych wynosi ona natomiast 100W.


PRODUCENT: IMG STAGELINE - www.imgstageline.pl

DYSTRYBUTOR: Monacor Polska - www.monacor.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


IMG STAGELINE DMIX-20

Testowany przez nas mikser oznaczony jako DMIX-20 jest bardzo wszechstronnym urządzeniem, które tylko z pozoru wygląda niewinnie. Za rozsądne pieniądze oddaje profesjonalne rozwiązania, które zaspokoją potrzeby większości z nas.

IMG STAGELINE C-RAY/8

Przenośny system słupkowy, trójdrożne rozwiązanie aktywne opierające się na subbasie w konfiguracji 2 × 8'' oraz dwunastogłośnikowej kolumnie wspartej dwoma przetwornikami wysokotonowymi.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)