Google Analytics
8
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Heil Sound PR 77D
09-03-2018

Heil Sound PR 77D 

Heil Sound zaprezentował nowy mikrofon wielkomembranowy nawiązujący budową do mikrofonów RCA z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego wieku.

 

Najnowszy wielkomebranowy mikrofon od Heil Sound z zoptymalizowaną kierunkowością, rejestrowaniem w pełnym paśmie i klasycznym wyglądem, adresowany jest do podcastu, broadcastu, rejestracji w studiu i występów na żywo. Mikrofon cechuje się nerkową charakterystyką kierunkowości zapewniając 40 dB tłumienie poza osią (180°), co skutkuje wąskim obszarem zbierania sygnału oraz minimalizuje odgłosy otoczenia.

Mikrofon wyposażony został w dwupozycyjny przełącznik odpowiedzialny za dostosowanie mikrofonu do głosu lub muzyki. W jednej z pozycji (voice) załączany jest filtr górnoprzepustowy z nachyleniem –6 dB na oktawę odcinający częstotliwości poniżej 120 Hz, w drugiej natomiast (music) mikrofon przetwarza sygnał w paśmie 60 Hz – 16 kHz. W ofercie producenta znajdziemy również akcesoria, a wśród nich stojaki biurkowe oraz torbę transportową.


PRODUCENT: Heil Sound - www.heilsound.com

DYSTRYBUTOR: M.Ostrowski - www.mostrowski.pl

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Heil Sound The Fin

Co można rzec o The Fin? Jest to z pewnością mikrofon niestandardowy, zarówno pod względem budowy i konstrukcji zewnętrznej, jak i sposobu przetwarzania dźwięku. Mikrofon ma bardzo ciekawy wygląd oraz sprawiający wiele frajdy efekt iluminacji, jednocześnie uczciwie spełniając swoją rolę jako urządzenie do przetwarzania dźwięku o szerokim zastosowaniu.

Heil Sound HDK-8 Kit

Firma Heil zaproponowała produkt z wysokiej półki, tworząc uniwersalny zestaw mikrofonów perkusyjnych HDK8, przeznaczony do profesjonalnych zastosowań scenicznych i studyjnych.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)