Google Analytics
54
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > HK Audio Votris i Ease Focus 3
18-04-2017

HK Audio Votris i Ease Focus 3 

Projektowanie nagłośnienia w wyspecjalizowanym oprogramowaniu to dla realizatorów chleb powszedni. Do grona producentów dostarczających szczegółowe parametry głośników dołączyła niemiecka marka HK Audio.

 

HK Audio ułatwiło pracę realizatorom, tworząc pliki konfiguracyjne systemu nagłośnieniowego Vortis do oprogramowania Ease Focus 3. Tym samym od teraz możliwe jest użycie ich podczas pracy z programem. Producent udostępnił parametry klastrów i pojedynczych modułów. W niedalekiej przyszłości HK Audio planuje również utworzenie danych konfiguracyjnych dla pozostałych systemów, tj. Lucas, Pulsar i Premium PR:O.


PRODUCENT: HK Audio - www.hkaudio.com

DYSTRYBUTOR: Amtec - www.amtec.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


HK Audio L3 112 FA/L SUB 1500A

Ogólnie rzecz biorąc, tandem L3 112 FA/L SUB 1500 A sprawdzi się w bardzo szerokim zakresie zastosowań – oczywiście biorąc pod uwagę liczbę poszczególnych modułów – od nagłośnienia koncertu czy potańcówki, poprzez prezentacje i prelekcje, na rozmaitego rodzaju eventach kończąc. To system solidny – tak brzmieniowo, jak i konstrukcyjnie – i bardzo uniwersalny.

HK Audio Premium PR:0 12 XD

Jest to kolumna zdecydowanie wielozadaniowa, która bez najmniejszego problemu poradzi sobie zarówno w roli satelity, samodzielnego nagłośnienia czy odsłuchu scenicznego, i odpowiednio użytkowana może być najlepszym kompanem w pracy na długie lata.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)