Google Analytics
64
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > HK Audio Patchbay (PB-6)
20-03-2015

HK Audio Patchbay (PB-6) 

Firma HK Audio zaprezentował nowe urządzenie pełniące funkcję panelu krosowniczego.

 

HK Audio PB-6 zawiera dwie sekcje: Controller In i Amp Out. Każda z nich zajmuje wysokość 1U w skrzyni rack. Sekcja Controller In oferuje dwa wejścia analogowe z przełącznikiem odłączającym masę, cyfrowe wejście i wyjście AES EBU oraz złącze Ethernet Cross Input (X) / Parallel Input (II). Opisywana sekcja doskonale współpracuje z kontrolerem HK Audio FirNet, jak i z kontrolerami firm trzecich. Sekcja Amp Out wyposażona została w cztery wyjścia audio. Poszczególne kanały mogą być użyte w konfiguracji NL4, 1+/1- lub 2+/2- bądź NL8-Multi-Out.

Prezentowana krosownica to wysokiej jakości urządzenie, w którym zastosowano złącza firmy Neutrik. Oprócz komponentów z górnej półki, atutem PB-6 jest ergonomiczne rozplanowane wejść i wyjść w każdej z sekcji.


PRODUCENT: HK Audio - www.hkaudio.com

DYSTRYBUTOR: Amtec - www.amtec.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


HK Audio L3 112 FA/L SUB 1500A

Ogólnie rzecz biorąc, tandem L3 112 FA/L SUB 1500 A sprawdzi się w bardzo szerokim zakresie zastosowań – oczywiście biorąc pod uwagę liczbę poszczególnych modułów – od nagłośnienia koncertu czy potańcówki, poprzez prezentacje i prelekcje, na rozmaitego rodzaju eventach kończąc. To system solidny – tak brzmieniowo, jak i konstrukcyjnie – i bardzo uniwersalny.

HK Audio Premium PR:0 12 XD

Jest to kolumna zdecydowanie wielozadaniowa, która bez najmniejszego problemu poradzi sobie zarówno w roli satelity, samodzielnego nagłośnienia czy odsłuchu scenicznego, i odpowiednio użytkowana może być najlepszym kompanem w pracy na długie lata.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)