Google Analytics
78
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > HK Audio PREMIUM PR:O D:
09-04-2016

HK Audio PREMIUM PR:O D:Firma HK Audio zaprezentowała nowe głośniki szerokopasmowe, które rozszerzyły ofertę flagowej serii zestawów głośnikowych PREMIUM PR:O D:.

 

Flagowa seria zestawów głośnikowych marki HK Audio poszerzyła się o pięć modeli szerokopasmowych. Możemy rozpoznać je po dodanej literce D w nazwie. Nie pojawiła się ona przez przypadek, ponieważ mamy tu do czynienia z aktywnymi zestawami, w których znalazły się zaprojektowane od nowa wzmacniacze pracujące w klasie D. To jednak nie wszystko. Na pokładzie HK Audio PREMIUM PR:O D: znajdziemy przedwzmacniacze sterowane przez zaawansowany procesor DSP. Dotychczasowe aktywne modele, czyli PR:O 8 A, PR:O 10 XA, PR:O 12 A, PR:O 12 MA, PR:O 15 A oraz PR:O 15 XA, możemy nadal nabyć, dopóki dopóty o braku takiej możliwości poinformuje producent. Nowe głośniki szerokopasmowe świetnie współpracują z dotychczasowymi, aktywnymi subwooferami producenta (PR:O 210 SUB A i PR:O 18 SUB A), ponieważ w trakcie projektowania PR:O D: starano się jak najdokładniej dopasować jednostki, aby przyszli nabywcy nie byli zmuszeni do wymiany posiadanego nagłośnienia, lecz mogli je rozbudować.


PRODUCENT: HK Audio - www.hkaudio.com

DYSTRYBUTOR: Amtec - www.amtec.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


HK Audio L3 112 FA/L SUB 1500A

Ogólnie rzecz biorąc, tandem L3 112 FA/L SUB 1500 A sprawdzi się w bardzo szerokim zakresie zastosowań – oczywiście biorąc pod uwagę liczbę poszczególnych modułów – od nagłośnienia koncertu czy potańcówki, poprzez prezentacje i prelekcje, na rozmaitego rodzaju eventach kończąc. To system solidny – tak brzmieniowo, jak i konstrukcyjnie – i bardzo uniwersalny.

HK Audio Premium PR:0 12 XD

Jest to kolumna zdecydowanie wielozadaniowa, która bez najmniejszego problemu poradzi sobie zarówno w roli satelity, samodzielnego nagłośnienia czy odsłuchu scenicznego, i odpowiednio użytkowana może być najlepszym kompanem w pracy na długie lata.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)