Google Analytics
120
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > HK Audio PR:O 10 XD i PR:O 12 XD
20-12-2016

HK Audio PR:O 10 XD i PR:O 12 XD 

Firma HK Audio zaprezentowała nowe głośniki szerokopasmowe, które rozszerzyły ofertę flagowej serii zestawów głośnikowych PREMIUM PR:O D.

 

Do flagowej serii dołączyły dwa nowe głośniki szerokopasmowe oznaczone symbolem XD. Zestawy głośnikowe cechują się potencjałem, który umożliwi im samodzielne nagłośnienie mniejszej powierzchni, a wsparte zestawem PR:O 18 A i subwooferem PR: O 210 A znacznie większej. Alternatywnie mogą one pracować jako monitory sceniczne. Model PR:O 10 XD zawiera dziesięciocalowy głośnik niskotonowy i jednocalowy driver oraz tubę CD o kierunkowości promieniowania wynoszącej 90° × 55°. Charakterystyka częstotliwościowa prezentowanego modelu mieści się w zakresie od 69 Hz do 18 kHz przy 10 dB spadku na krańcach pasma (lub 81 Hz – 16 kHz przy 3 dB spadku), maksymalny poziom ciśnienia akustycznego wynosi natomiast 131 dB.

 

 

Model PR:O 12 XD zawiera dwunastocalowy głośnik niskotonowy i jednocalowy driver oraz tubę CD o kierunkowości promieniowania wynoszącej 90° × 55°. Charakterystyka częstotliwościowa prezentowanego modelu mieści się w zakresie od 69 Hz do 18 kHz przy 10 dB spadku na krańcach pasma (lub 80 Hz – 16 kHz przy 3 dB spadku), maksymalny poziom ciśnienia akustycznego wynosi natomiast 131 dB, maksymalny SPL to 132 dB.

 

 

W nowych zestawach głośnikowych znajdziemy końcówkę mocy pracującą w trybie biamp o mocy 1200 W, limiter (szczyt i RMS), pokładowy korektor, aktywny punkt podziału znajdujący się przy częstotliwości 2,5 kHz oraz metalowy grill ochronny.


PRODUCENT: HK Audio - www.hkaudio.com

DYSTRYBUTOR: Amtec - www.amtec.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


HK Audio L3 112 FA/L SUB 1500A

Ogólnie rzecz biorąc, tandem L3 112 FA/L SUB 1500 A sprawdzi się w bardzo szerokim zakresie zastosowań – oczywiście biorąc pod uwagę liczbę poszczególnych modułów – od nagłośnienia koncertu czy potańcówki, poprzez prezentacje i prelekcje, na rozmaitego rodzaju eventach kończąc. To system solidny – tak brzmieniowo, jak i konstrukcyjnie – i bardzo uniwersalny.

HK Audio Premium PR:0 12 XD

Jest to kolumna zdecydowanie wielozadaniowa, która bez najmniejszego problemu poradzi sobie zarówno w roli satelity, samodzielnego nagłośnienia czy odsłuchu scenicznego, i odpowiednio użytkowana może być najlepszym kompanem w pracy na długie lata.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)