Google Analytics
72
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > HK Audio Lucas Nano 605 FX, 305 FX i 302
28-11-2017

HK Audio Lucas Nano 605 FX, 305 FX i 302



 

HK Audio poinformowało o nowych modelach w rodzinie wydajnych, stereofonicznych systemów PA, czyli Lucas Nano.

 

Seria systemów PA Lucas Nano została rozszerzona w listopadzie o trzy nowe modele, co w rzeczywistości umożliwia wybór spośród pięciu różnych rozwiązań, jakie z łatwością można dopasować do naszych wymagań. Dzięki nowym przedstawicielom, cechującym się zróżnicowanymi parametrami i funkcjami, prezentowana linia stała się o wiele bardziej konkurencyjna.

 

 

Lucas Nano 605 FX adresowany jest do muzyków i DJ-ów pragnących samodzielnie nagłośnić średniej wielkości przestrzeń. System PA oddaje nam do dyspozycji pięć różnych wejść, w tym możliwość podłączenia mikrofonu, jak również dostarcza 1500 W. Oferuje także korektor, pogłos i pokładowy mikser. 605 FX sprawdzi się w trakcie nagłośnienia koncertu dla stu dwudziestu osób. Za niskie tony odpowiada dziesięciocalowy głośnik, a za resztę pasma – dwa koaksjalne satelity wyposażone w woofer o przekątnej 4,5 cala i jednocalowy driver. Charakterystyka częstotliwościowa zestawu mieści się w zakresie od 43 Hz do 20 kHz, maksymalny poziom ciśnienia akustycznego to 130 dB, a jego waga wynosi zaledwie 16,3 kg.

Wśród nowych zestawów znajdziemy Lucas Nano 305FX oraz 302. Paczki te adresowane są do nagłośnienia mniejszych powierzchni niż modele 605 FX i 602. Ich waga jest także przez to mniejsza, co ma duże znaczenie na przykład w salach wykładowych czy ćwiczeń. Nie oznacza to jednak, że zmianie uległo również przetwarzanie. Jest ono na najwyższym poziomie, podobnie jak u pozostałych przedstawicieli serii.  Model 305 FX, wyposażony w korektor i pogłos, gra w paśmie 44 Hz – 20 kHz, oferuje pięć wejść w tym Bluetooth, a jego moc szczytowa wynosząca 750 W sprawdzi się w pomieszczeniach, w których znajduje się około osiemdziesięciu osób. Natomiast model 302, oferujący identyczne parametry, umożliwia podłączenie dwóch monofonicznych źródeł (lub jednego stereo) i w przeciwieństwie do prezentowanych wyżej modeli nie ma efektów, które nie zawsze są nam potrzebne.

Jak widzimy, rozszerzenie oferty wielokrotnie nagradzanej serii Lucas Nano wypełniło lukę wśród systemów PA przeznaczonych dla nagłaśniania mniejszych powierzchni.


PRODUCENT: HK Audio - www.hkaudio.com

DYSTRYBUTOR: Amtec - www.amtec.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM


TESTY


HK Audio L3 112 FA/L SUB 1500A

Ogólnie rzecz biorąc, tandem L3 112 FA/L SUB 1500 A sprawdzi się w bardzo szerokim zakresie zastosowań – oczywiście biorąc pod uwagę liczbę poszczególnych modułów – od nagłośnienia koncertu czy potańcówki, poprzez prezentacje i prelekcje, na rozmaitego rodzaju eventach kończąc. To system solidny – tak brzmieniowo, jak i konstrukcyjnie – i bardzo uniwersalny.

HK Audio Premium PR:0 12 XD

Jest to kolumna zdecydowanie wielozadaniowa, która bez najmniejszego problemu poradzi sobie zarówno w roli satelity, samodzielnego nagłośnienia czy odsłuchu scenicznego, i odpowiednio użytkowana może być najlepszym kompanem w pracy na długie lata.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)