Google Analytics
94
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > HK Audio Lucas 602
21-03-2017

HK Audio Lucas 602Od systemów PA wymagamy coraz więcej – już nie wystarczy, że cechuje się on zadowalającym przetwarzaniem. Dzisiaj wymagane są także wszechstronność, odporność na niekorzystne warunki i innowacyjność.

 

Lucas Nano 602 jest przenośnym rozwiązaniem dla muzyków i DJ-ów, którzy preferują własny, stereofoniczny, zewnętrzny mikser na końcu toru audio. Aktywny system PA został zoptymalizowany do pracy w konfiguracji 2.1, a także do wspólnego nagłaśniania imprez okolicznościowych wspólnie z innymi przedstawicielami serii 600. Ważący zaledwie 16 kg system oferuje szereg technologii, dzięki którym seria doceniona została przez profesjonalistów, jak wielokomorowy falowód MultiCell Transformer zwiększający maksymalny SPL, równocześnie niwelujący zniekształcenia i poprawiający dyspersję.

 

 

System pracuje w paśmie 43 Hz – 20 kHz, jego maksymalny poziom ciśnienia akustycznego to 130 dB, a moc równa się 430 W. Najnowszy system PA może również pracować w trybie mono, co zwiększa wszechstronność jego zastosowań – od niewielkich eventów dla kilku osób po nagłaśnianie większej powierzchni, na której znajduje się nawet dwieście osób.


PRODUCENT: HK Audio - www.hkaudio.com

DYSTRYBUTOR: Amtec - www.amtec.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


HK Audio L3 112 FA/L SUB 1500A

Ogólnie rzecz biorąc, tandem L3 112 FA/L SUB 1500 A sprawdzi się w bardzo szerokim zakresie zastosowań – oczywiście biorąc pod uwagę liczbę poszczególnych modułów – od nagłośnienia koncertu czy potańcówki, poprzez prezentacje i prelekcje, na rozmaitego rodzaju eventach kończąc. To system solidny – tak brzmieniowo, jak i konstrukcyjnie – i bardzo uniwersalny.

HK Audio Premium PR:0 12 XD

Jest to kolumna zdecydowanie wielozadaniowa, która bez najmniejszego problemu poradzi sobie zarówno w roli satelity, samodzielnego nagłośnienia czy odsłuchu scenicznego, i odpowiednio użytkowana może być najlepszym kompanem w pracy na długie lata.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)