Google Analytics
156
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > HK Audio Linear 3
09-11-2017

HK Audio Linear 3 

Linear 3 to seria wypełniająca lukę między systemami Linear 5 a Premium PR:O D marki HK Audio. System powstał z myślą o zespołach i DJ-ach oczekujących głośników, które sprawdzą się w każdej sytuacji oraz dostarczą najwyższej jakości dźwięk.

 

Pierwszymi przedstawicielami nowej serii, którzy pojawili się na rynku, są szerokopasmowe zestawy 12''/1'' L3 112 FA, 15''/1'' L3 115 FA oraz 12''/1'' L3 112 XA, które z powodzeniem mogą pełnić funkcję monitorów scenicznych. Powyższe zestawy głośnikowe możemy wesprzeć subami: bazującym na piętnastocalowym głośniku L SUB 1500 A lub osiemnastocalowym L SUB 1800 A.

Oparte na autorskich rozwiązaniach producenta głośniki pozwalają nagłośnić każde przedsięwzięcie, w tym firmowy event bez konieczności zatrudniania realizatora, ze względu na intuicyjność obsługi uproszczoną do minimum. Zestawy szerokopasmowe oferują cztery ustawienia korekcji (bass boost, flat (LF), flat (HMF) i contour, który uwydatnia całe pasmo). Tym samym – niezależnie czy z głośników płynie muzyka klubowa, czy głos lektora – zawsze mamy pewność, że sygnał dotrze do publiczności w jak najlepszej jakości. Zestawy zasilają końcówki mocy pracujące w klasie D o mocy 1200 W, co zapewnia im odpowiedni zapas mocy. Pokładowy, inteligentny limiter zabezpieczy głośniki przed uszkodzeniem oraz zadba, aby nie pojawiły się zniekształcenia podczas głośnego odsłuchu.

Prezentowane zestawy w połączeniu z subwooferami zapewnią nam podczas występów klubowych energię, jakiej wymagamy od profesjonalnych zestawów nagłośnieniowych. Każdy z subów został wyposażony w stereofoniczne wejście, dzięki czemu mamy możliwość stworzenia m.in. typowej konfiguracji 2.1 lub monofonicznych gron odpowiedzialnych za dół pasma.


PRODUCENT: HK Audio - www.hkaudio.com

DYSTRYBUTOR: Amtec - www.amtec.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


HK Audio L3 112 FA/L SUB 1500A

Ogólnie rzecz biorąc, tandem L3 112 FA/L SUB 1500 A sprawdzi się w bardzo szerokim zakresie zastosowań – oczywiście biorąc pod uwagę liczbę poszczególnych modułów – od nagłośnienia koncertu czy potańcówki, poprzez prezentacje i prelekcje, na rozmaitego rodzaju eventach kończąc. To system solidny – tak brzmieniowo, jak i konstrukcyjnie – i bardzo uniwersalny.

HK Audio Premium PR:0 12 XD

Jest to kolumna zdecydowanie wielozadaniowa, która bez najmniejszego problemu poradzi sobie zarówno w roli satelity, samodzielnego nagłośnienia czy odsłuchu scenicznego, i odpowiednio użytkowana może być najlepszym kompanem w pracy na długie lata.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)