Google Analytics
180
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > HK Audio Key Rack 1.12 i 2.24
12-05-2015

HK Audio Key Rack 1.12 i 2.24 

HK Audio zaprezentowało mobilny system zarządzania głośnikami oparty na wzmacniaczach firmy Lab.gruppen.

 

 

HK Audio Key Rack jest rozwiązaniem oferującym w zależności od modelu dwa wzmacniacze Lab.gruppen IPD 2400 (Key Rack 2.24) lub jeden IPD 1200 (Key Rack 1.12). Końcówki umieszczone zostały w skrzyni rack wyposażonej w odpowiednie zasilanie. Mniejszy Key Rack ma wysokość 2 U, a większy 3 U. Wzmacniacz umieszczony w Key Rack 1.12 został fabrycznie przystosowany do pracy z Premium P:RO, natomiast końcówki mocy w 2.24 do pracy z Linear 5, ConTour i ConTour Array. Oczywiście wszelkie ustawienia możemy zmieniać, gdy pracujemy z innymi modułami niż wyżej wymienione.

 

 

HK Audio jest interesującym systemem dla firm wypożyczających sprzęt nagłośnieniowy i zajmujących się nagłaśnianiem koncertów. Dzięki niemu zaoszczędzimy mnóstwo czasu podczas podłączania sprzętu. Prezentowane rozwiązanie jest łatwym w transporcie rackiem wyposażonym we wzmacniacze, których nie musimy konfigurować, aby działały z produktami firmy HK Audio.


PRODUCENT: HK Audio - www.hkaudio.com

DYSTRYBUTOR: Amtec - www.amtec.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


HK Audio L3 112 FA/L SUB 1500A

Ogólnie rzecz biorąc, tandem L3 112 FA/L SUB 1500 A sprawdzi się w bardzo szerokim zakresie zastosowań – oczywiście biorąc pod uwagę liczbę poszczególnych modułów – od nagłośnienia koncertu czy potańcówki, poprzez prezentacje i prelekcje, na rozmaitego rodzaju eventach kończąc. To system solidny – tak brzmieniowo, jak i konstrukcyjnie – i bardzo uniwersalny.

HK Audio Premium PR:0 12 XD

Jest to kolumna zdecydowanie wielozadaniowa, która bez najmniejszego problemu poradzi sobie zarówno w roli satelity, samodzielnego nagłośnienia czy odsłuchu scenicznego, i odpowiednio użytkowana może być najlepszym kompanem w pracy na długie lata.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)