Google Analytics
118
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > HK Audio Elements
07-06-2016

HK Audio Elements 

Na rynku pojawił się nowy system PA od HK Audio.

 

Seria Elements obejmuje cztery monofoniczne zestawy, składające się z kolumn głośnikowych i subwooferów. Systemy zostały zaprojektowane do nagłaśniania różnorodnych imprez i eventów. Pierwszy z nich, czyli Easy Base Single, oferuje moc wystarczającą do nagłośnienia eventu dla około stu pięćdziesięciu osób. Kolumna zawiera cztery głośniki szerokopasmowe o średnicy 3,5'', o mocy łącznej 150 W RMS (2 × E 435 Mid/High), gdzie kąt promieniowania w poziomie wynosi 70°. Jej charakterystyka częstotliwościowa mieści się w zakresie od 140 Hz do 20 kHz, a efektywność to 97 dB. Kolumnę podłączamy do aktywnego subwoofera, w którym dziesięciocalowy głośnik (schodzący do 45 Hz) napędzany jest wzmacniaczem o mocy 600 W, pracującym w klasie D. E 110 Sub A ma także ogranicznik chroniący cały zestaw PA oraz filtr subsoniczny.

 

 

Drugi z reprezentantów serii, Smart Base Single, jest świetnym rozwiązaniem dla DJ-ów pragnących w trakcie występów oddać energii swoim utworom. Dzięki szerokopasmowemu głośnikowi E 835 o mocy 300 W RMS i sześciusetwatowemu subwooferowi E110 Sub AS założenie to może stać się rzeczywistością. Odpowiada za to osiem głośników szerokopasmowych 3,5'' w satelicie oraz głośnik 10'' niskotonowy w subwooferze. Pod względem parametrów jest tu identycznie jak w przypadku Easy Base Single, poza efektywnością, która w prezentowanym modelu jest równa 100 dB.

 

 

W sytuacjach, gdy wymagamy więcej mocy, z pomocą przychodzi Line Base Single z maksymalną mocą 2400 W. W skład systemu PA wchodzą dwa szerokopasmowe głośniki E 835 tworzące satelitę osadzonego na subwooferze E110 Sub AS. W przypadku, kiedy dół pasma będzie dla nas niewystarczający, możemy dodać do naszej konfiguracji dodatkowy pasywny subwoofer E 110.

 

 

Najmocniejszym przedstawicielem serii jest Big Base Single – oparty na subwooferze E 210 SUB AS, którego dziesięciocalowy głośnik z cewką 2,5'' schodzi do 38 Hz. W zestawie znajdziemy dwa głośniki szerokopasmowe E 835 opisane wyżej, przy czym moc subwoofera jest wystarczająca, aby napędzić trzeci głośnik szerokopasmowy i dodatkowy subwoofer. W ten sposób uzyskamy zestaw umożliwiający nagłośnienie plenerowych imprez dla setek osób.

 

 

Zestawy, mimo rozbudowanych możliwości, są przystosowane do ciągłych podróży. Ich istotną zaletą jest to, że są lekkie i wyjątkowo trwałe dzięki zastosowaniu najwyżej jakości materiałów.


PRODUCENT: HK Audio - www.hkaudio.com

DYSTRYBUTOR: Amtec - www.amtec.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


HK Audio L3 112 FA/L SUB 1500A

Ogólnie rzecz biorąc, tandem L3 112 FA/L SUB 1500 A sprawdzi się w bardzo szerokim zakresie zastosowań – oczywiście biorąc pod uwagę liczbę poszczególnych modułów – od nagłośnienia koncertu czy potańcówki, poprzez prezentacje i prelekcje, na rozmaitego rodzaju eventach kończąc. To system solidny – tak brzmieniowo, jak i konstrukcyjnie – i bardzo uniwersalny.

HK Audio Premium PR:0 12 XD

Jest to kolumna zdecydowanie wielozadaniowa, która bez najmniejszego problemu poradzi sobie zarówno w roli satelity, samodzielnego nagłośnienia czy odsłuchu scenicznego, i odpowiednio użytkowana może być najlepszym kompanem w pracy na długie lata.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)