Google Analytics
104
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > HK Audio Ease Focus 2
11-12-2014

HK Audio Ease Focus 2 

Firma HK Audio zaprezentowała aplikację przeznaczoną do symulacji dyspersji sygnału systemów liniowych producenta.

 

Ease Focus 2 służy do generowania trójwymiarowych symulacji dyspersji emitowanej przez systemy liniowe produkowane przez firmę HK Audio w zastanym środowisku akustycznym. Boczne i górne panele kontrolne aplikacji pozwalają zaplanować wpływ architektury na poszczególne strefy widowni, natomiast menu Rigging pozwala nam uzyskać informacje o masie i wymiarach systemu liniowego oraz rozstawie głośników. Realizator może również określić opóźnienia, charakterystykę częstotliwościową i poziom ciśnienia akustycznego w wybranym fragmencie nagłaśnianego obszaru.
Aplikacja wspiera format GLL, co pozwala zastosować zaawansowane filtry podczas planowania nagłośnienia, a wirtualny korektor umożliwi inżynierom optymalizację charakterystyki częstotliwościowej przed zamontowaniem systemu liniowego.


PRODUCENT: HK Audio - www.hkaudio.com

DYSTRYBUTOR: Amtec - www.amtec.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


HK Audio L3 112 FA/L SUB 1500A

Ogólnie rzecz biorąc, tandem L3 112 FA/L SUB 1500 A sprawdzi się w bardzo szerokim zakresie zastosowań – oczywiście biorąc pod uwagę liczbę poszczególnych modułów – od nagłośnienia koncertu czy potańcówki, poprzez prezentacje i prelekcje, na rozmaitego rodzaju eventach kończąc. To system solidny – tak brzmieniowo, jak i konstrukcyjnie – i bardzo uniwersalny.

HK Audio Premium PR:0 12 XD

Jest to kolumna zdecydowanie wielozadaniowa, która bez najmniejszego problemu poradzi sobie zarówno w roli satelity, samodzielnego nagłośnienia czy odsłuchu scenicznego, i odpowiednio użytkowana może być najlepszym kompanem w pracy na długie lata.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)