Google Analytics
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > HK Audio ELEMENTS GALA
27-03-2018

HK Audio ELEMENTS GALA 

HK Audio zaprezentował stereofoniczny system nagłośnieniowy.

 

ELEMENTS GALA to najnowszy system nagłośnieniowy od HK Audio, który jakość nagłaśniania, a dokładnie odczucia słuchaczy, wyniesie na wyższy poziom. Pisząc ściślej – konwencjonalne systemy często nie pokrywają równomiernie powierzchni zarówno pod względem częstotliwości, jak i głośności. W przypadku nowego sysyemu jest zupełnie inaczej. Niezależnie czy w hali, czy na wolnej powierzchni pokrycie jest równomierne i dokładne, nie za głośne z przodu i nie za ciche z tyłu. To samo dotyczy pokrycia powierzchni pod względem częstotliwości – jest równomierne. Subwoofer dostarcza dół pasma, który jest w stanie poruszyć tłumy, nie tylko dzięki piętnastocalowemu głośnikowi niskotonowemu, ale i nowej elektronice w środku. Co w połączeniu z końcówkami mocy pracującymi w klasie D oraz modułami odpowiedzialnymi za środek i górę pasma zaowocowało mocnym dołem, czytelnym środkiem i klarowną górą.

Producent nie zapomniał o realizatorach korzystających z niedostępnych już modułów Gala i skonstruował nowy subwoofer stanowiący serce systemu, tak aby był w stanie napędzić również wcześniejsze konstrukcje. ELEMENTS GALA SUB 15 dostępny jest w zestawie z górkami E 835 lub możemy go nabyć oddzielnie.


PRODUCENT: HK Audio - www.hkaudio.com

DYSTRYBUTOR: Amtec - www.amtec.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


HK Audio L3 112 FA/L SUB 1500A

Ogólnie rzecz biorąc, tandem L3 112 FA/L SUB 1500 A sprawdzi się w bardzo szerokim zakresie zastosowań – oczywiście biorąc pod uwagę liczbę poszczególnych modułów – od nagłośnienia koncertu czy potańcówki, poprzez prezentacje i prelekcje, na rozmaitego rodzaju eventach kończąc. To system solidny – tak brzmieniowo, jak i konstrukcyjnie – i bardzo uniwersalny.

HK Audio Premium PR:0 12 XD

Jest to kolumna zdecydowanie wielozadaniowa, która bez najmniejszego problemu poradzi sobie zarówno w roli satelity, samodzielnego nagłośnienia czy odsłuchu scenicznego, i odpowiednio użytkowana może być najlepszym kompanem w pracy na długie lata.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)