Google Analytics
42
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Genelec 8430A
17-02-2017

Genelec 8430A 

Monitor odsłuchowy dla realizatorów oferujący kompatybilność z sygnałem audio przesyłanym przez sieci IP jest coraz bardziej pożądany przez realizatorów.

 

Nie tylko w warunkach studyjnych wymagany jest bezkompromisowy odsłuch, w reżyserkach również. Jednak w branży nagłośnieniowej cyfrowe przesyłanie sygnału audio jest powszechne, a podłączenie dobrego odsłuchu wymagało dotychczas odpowiednich konwerterów sygnałów. Za sprawą monitora Genelec 8430A marki Genelec problem ten całkowicie zniknął, a to za sprawą pojawienia się nowego odsłuchu, który umożliwia bezpośrednie monitorowanie strumienia Audio over IP i jest pierwszym urządzeniem tego typu na rynku wspierającym natywnie standardy AES67 i RAVENNA.

 

 

Monitor został doceniony w trakcie targów NAMM, po zakończeniu których otrzymał wyróżnienie NAMM TEC za wybitne osiągnięcia techniczne w kategorii monitorów odsłuchowych.

 

 

„Dziękujemy wszystkim głosującym, którzy wybrali 8430A na lidera technologii monitoringu. 8430A umożliwia bezpośrednie monitorowanie strumienia Audio over IP i jest pierwszym monitorem studyjnym na rynku wspierającym standardy AES67 i RAVENNA. To pionierskie rozwiązanie, odpowiadające na potrzeby klientów. Użytkownicy mają bardzo pozytywne wrażenia” – oznajmił Will Eggleston, dyrektor marketingu Genelec.


PRODUCENT: Genelec - www.genelec.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Genelec 8430A IP SAM

Głośniki 8430A można spokojnie zaliczyć do dobrej jakości monitorów bliskiego pola, które dzięki rozwiązaniom konstrukcyjnym dają bardzo dobre brzmienie. Małe rozmiary oraz waga stanowią idealne rozwiązanie zarówno do domowego projektowego studia, jak i dużego studia nagrań jako monitory bliskiego pola.

Genelec 8010A

Genelec jest producentem monitorów studyjnych, który przez lata zdobywał swoją pozycję na rynku. Przez ten czas firma stworzyła wiele autorskich rozwiązań. Konstrukcje producenta znajdziemy w setkach reżyserek na całym świecie. Czasem jednak realizatorzy muszą ruszyć w plener i również tam chcą mieć wiarygodny odsłuch. Właśnie dla nich powstał model przenośnych monitorów o nazwie 8010A.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)