Google Analytics
13
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Ecler UCP App 2
23-11-2016

Ecler UCP App 2 

Firma ECLER zaprezentowała drugą wersję aplikacji UCP App.

 

Ecler UCP App jest aplikacją stworzoną dla systemów Android i iOS przeznaczoną do kontroli przez Wi-Fi urządzeń EclerNet za pomocą komfortowych, utworzonych w aplikacji EclerNet Manager paneli użytkownika, które mogą sterować wybranymi przez nas funkcjami w kompatybilnych urządzeniach.

W wersji drugiej otrzymaliśmy całkowicie nowy interfejs użytkownika, wprowadzono też funkcję automatycznego skalowania załadowanego projektu, jak również dano możliwość ładowania pierwszego projektu jako domyślnego, przy czym zachowano pełną kompatybilność z panelami stworzonymi w pierwszej wersji aplikacji oraz dodano wsparcie dla urządzeń o wielu punktach dotyku.


PRODUCENT: Ecler - www.ecler.com

DYSTRYBUTOR: Phono Media - www.phonomedia.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Ecler Mimo-88

Mimo-88 jest flagową matrycą w ofercie firmy Ecler. Mamy tu do czynienia z urządzeniem, które wykracza poza funkcje krosowania sygnału. Prezentowany produkt znajdzie zastosowanie w wielu przedsięwzięciach, w których liczy się niezawodność, jakość, dodatkowe funkcje, prostota obsługi oraz możliwość zdalnego zarządzania. Wraz z cyfrową matrycą, do testów otrzymaliśmy panel ścienny WPmSCREEN umożliwiający sterowanie wybranymi przez nas parametrami matrycy.

Ecler NZA4-70PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)