Google Analytics
14
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > EAW seria UX
26-02-2018

EAW seria UX 

Eastern Acoustic Works zaprezentował w trakcie ISE 2018 nową serię końcówek mocy tworzących nową serię UX.

 

Seria składa się z dwóch czterokanałowych końcówek, UXA4406 i UXA4406, oraz ośmiokanałowego modelu UXA4810. Każda z nich przetwarza sygnał cyfrowo w jakości 48 kHz. Czterokanałowe jednostki dostarczają do 2500 W mocy (5000 W zmostkowane), a UXA4810 zapewnia 1250 W mocy na kanał (2500 W zmostkowane).

Wzmacniacze mogą zostać skonfigurowane tak, aby dostarczały maksymalną moc przy oporności 2, 4 lub 8 Ω, a także zasilały głośniki z linii 25, 70 i 100 V. Końcówki możemy konfigurować z poziomu aplikacji EAW Resolution, w tym wgrać ustawienia Greybox, a także zastosować innowacyjne technologie producenta jak DynO i Focusing.

Na serię, oprócz końcówek, składa się również procesor sygnałowy UX48 oferujący cztery wejścia i osiem wyjść, umożliwiający konwersję sygnałów z postaci analogowej do cyfrowej oraz jego zaawansowane przetwarzanie za pomocą pokładowego procesora DSP. Przy czym wprowadzanie ustawień jest wyjątkowo intuicyjne i odbywa się z poziomu panelu przedniego urządzenia.


PRODUCENT: EAW - www.eaw.com

DYSTRYBUTOR: Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


EAW Redline RL12 i RL15

Firma EAW po raz kolejny udowodniła, że znakomicie potrafi połączyć lata doświadczeń w konstruowaniu układów akustycznych z nowoczesną technologią cyfrową, tworząc narzędzia przeznaczone dla profesjonalistów. Seria Redline wychodzi naprzeciw potrzebom wymagających klientów, włączając w to firmy obsługujące imprezy firmowe, poprzez rental, aż po instalacje stałe.

EAW VFM129

Choć coraz większa liczba zespołow sięga po bezprzewodowe systemy IEM, to klasyczne monitory sceniczne nadal mają się dobrze i nic nie wskazuje na to, by miały w najbliższym czasie zniknąć z naszych estrad. Od dobrego monitora wymaga się przede wszystkim możliwie małej podatności na sprzężenia akustyczne, zaś ta osiągana jest na drodze optymalizacji kilku parametrow. Bodaj najbardziej pomijanym i niedocenianym spośrod nich są właściwości kierunkowe, co też wzięła pod uwagę firma EAW.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)