Google Analytics
26
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > EAW EAWmosaic 1.1.1
23-01-2018

EAW EAWmosaic 1.1.1 

EAW udostępnił aktualizację EAWmosaic, czyli aplikacji przeznaczonej do optymalizacji systemów z linii Radius.

 

Z poziomu aplikacji mamy wpływ na każdy istotny element naszego nagłośnienia. Możemy ją uruchomić zarówno na komputerach opartych na Mac OS, jak i urządzeniach mobilnych pracujących pod kontrolą systemu iOS – pisząc ściślej: iPadach.

EAWmosaic pozwala stworzyć wirtualny model sceny i jej otoczenia, co pozwoli nam symulować pokrycie, poziom ciśnienia akustycznego czy charakterystykę częstotliwościową w różnych obszarach i odpowiednią konfigurację poszczególnych modułów składających się na grono. Najnowsza wersja to odpowiedź na oczekiwane przez realizatorów udoskonalenia w pracy aplikacji, jak również kompatybilność z najnowszą odsłoną systemu operacyjnego Mac OS High Sierra.


PRODUCENT: EAW - www.eaw.com

DYSTRYBUTOR: Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


EAW Redline RL12 i RL15

Firma EAW po raz kolejny udowodniła, że znakomicie potrafi połączyć lata doświadczeń w konstruowaniu układów akustycznych z nowoczesną technologią cyfrową, tworząc narzędzia przeznaczone dla profesjonalistów. Seria Redline wychodzi naprzeciw potrzebom wymagających klientów, włączając w to firmy obsługujące imprezy firmowe, poprzez rental, aż po instalacje stałe.

EAW VFM129

Choć coraz większa liczba zespołow sięga po bezprzewodowe systemy IEM, to klasyczne monitory sceniczne nadal mają się dobrze i nic nie wskazuje na to, by miały w najbliższym czasie zniknąć z naszych estrad. Od dobrego monitora wymaga się przede wszystkim możliwie małej podatności na sprzężenia akustyczne, zaś ta osiągana jest na drodze optymalizacji kilku parametrow. Bodaj najbardziej pomijanym i niedocenianym spośrod nich są właściwości kierunkowe, co też wzięła pod uwagę firma EAW.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)