Google Analytics
68
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > EAW Anna
21-11-2016

EAW Anna 

System liniowy EAW Anna został nominowany do nagrody NAMM TEC.

 

Kapituła NAMM Foundation wyróżniła sprzęt w kategorii Sound Reinforcement Loudspeakers (nagłośnieniowe zestawy głośnikowe). Anna jest flagowym systemem liniowym wykorzystującym technologię Adaptive Performance. Technologia ta była już wielokrotnie nagradzana od czasu jej pojawienia się w 2013 roku.

Dzięki EAW Anna mamy możliwość skorzystania z jej dobrodziejstw w systemie średniej wielkości, ważącym zaledwie 61 kg. Anna sprawdzi się w małych klubach, jak i na stadionach. System cechuje się dyspersją w poziomie równą 100°, a pokrycie w poziomie możemy zwiększyć nawet do 360°, gdy umieścimy większą liczbę modułów w klastrze, a także dokładnie je dostosować, dzięki oprogramowaniu zarządzającemu Resolution 2, z którym komunikujemy się przez Dante.


PRODUCENT: EAW - www.eaw.com

DYSTRYBUTOR: Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


EAW Redline RL12 i RL15

Firma EAW po raz kolejny udowodniła, że znakomicie potrafi połączyć lata doświadczeń w konstruowaniu układów akustycznych z nowoczesną technologią cyfrową, tworząc narzędzia przeznaczone dla profesjonalistów. Seria Redline wychodzi naprzeciw potrzebom wymagających klientów, włączając w to firmy obsługujące imprezy firmowe, poprzez rental, aż po instalacje stałe.

EAW VFM129

Choć coraz większa liczba zespołow sięga po bezprzewodowe systemy IEM, to klasyczne monitory sceniczne nadal mają się dobrze i nic nie wskazuje na to, by miały w najbliższym czasie zniknąć z naszych estrad. Od dobrego monitora wymaga się przede wszystkim możliwie małej podatności na sprzężenia akustyczne, zaś ta osiągana jest na drodze optymalizacji kilku parametrow. Bodaj najbardziej pomijanym i niedocenianym spośrod nich są właściwości kierunkowe, co też wzięła pod uwagę firma EAW.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)