Google Analytics
46
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Dynacord seria L
07-11-2017

Dynacord seria L 

Profesjonalne systemy audio Dynacord sprawdziły się w niezliczonych aplikacjach, włączając w to obiekty, w których są organizowane największe widowiska rozrywkowe oraz zawody sportowe. Premiera nowej serii jest powiązana z jubileuszem siedemdziesięciolecia istnienia firmy Dynacord.

 

Firma Dynacord zaprezentowała dwie nowe serie dwukanałowych wzmacniaczy mocy, jedną z nich jest seria L. Wzmacniacze mocy Dynacord L Series zaprojektowane zostały do użycia w systemach dźwiękowych wykorzystywanych w wymagających aplikacjach związanych z nagłośnieniami koncertowymi. Są one idealnym wyborem w przypadku występujących muzyków oraz firm producenckich zajmujących się zapewnieniem systemów nagłośnieniowych podczas występów live w takich obiektach jak kluby muzyczne, hale widowiskowe czy obiekty sportowe.

Końcówki składające się na nową serię oferują oprogramowanie zarządzające, dzięki któremu konfiguracja jest prosta i intuicyjna, nawet gdy nasza realizacja oparta jest na wielu wzmacniaczach. W serii L znajdziemy cztery różne modele. W zależności od naszych potrzeb moc wyjściowa mieści się od 1300 W do 3600 W przy obciążeniu 2 Ω.

 

 

Podobnie jak w przypadku wszystkich wzmacniaczy marki Dynacord, tak i seria L powstała z użyciem najwyższej jakości podzespołów, które zapewniają prawdziwie profesjonalne właściwości działania i niezbędną moc obliczeniową potrzebną do przetwarzania sygnału. Zarówno konstrukcja oraz zastosowane technologie gwarantują wyjątkową jakość dźwięków z dużym zapasem dynamiki. Wbudowany moduł DSP (cyfrowy procesor sygnałowy) ma wielopasmowy PEQ (parametryczny korektor barwy), crossovery, limitery oraz linię opóźniającą dla każdego kanału. Dostępna jest też prawdziwa kontrola grupowania kanałów z dodatkowymi możliwościami użycia DSP w postaci PEQ, GEQ (graficznego korektora barwy) oraz linii opóźniającej dla każdej z grup.

„Zaawansowany FIR-Drive, który wykorzystuje filtry skończonej odpowiedzi impulsowej, jest rozwiązaniem, które zwykle jest zarezerwowane dla najwyższej jakości DSP stosowanych w urządzeniach klasy tourowej” – komentuje Jonathan Bailey, Global Product Manager Pro Sound Electronics and Software w firmie Dynacord. „Wzmacniacze L Series korzystają z tej doskonałej w działaniu funkcji w celu optymalizowania oryginalnych fabrycznych ustawień kolumn głośnikowych, zapewniając poziom wydajności, którego nie jesteśmy w stanie usłyszeć z urządzeń z tego pułapu cenowego” – dodaje.


PRODUCENT: Dynacord - www.dynacord.com

DYSTRYBUTOR: Tommex - www.tommex.pl Audio Plus - www.audioplus.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Dynacord L3600FD

L3600FD to kawał przyzwoitego, porządnego sprzętu. Wzmacniacz jest naprawdę solidnie i schludnie zmontowany, wewnątrz panuje wzorowy porządek, a wykończenie i działanie całości nie pozostawia nic do życzenia.

Dynacord PM 502

PM 502 to najnowszy i zarazem najmniejszy powermikser w ofercie Dynacorda. Jak zapewnia producent, jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym do stałych instalacji nagłośnieniowych w klubach, salach konferencyjnych, aulach uczelnianych, hotelach, barach czy też kościołach.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)