Google Analytics
22
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > DiGiCo 4REA4
09-02-2018

DiGiCo 4REA4 

W trakcie ISE2018 DiGiCo zaprezentowało system miksujący dla instalacji stałych.

 

Sercem systemu jest silnik przetwarzania 4REA4 połączony z opcjami przyłączy DiGiCo oraz zarządzany z poziomu aplikacji 4REA4 dostarczającej funkcję krosowania, przetwarzania jak i miksowania sygnału audio zwiększając tym samym konkurencyjność instalacji, w której zostanie zastosowany. 4REA4 zawiera cztery dedykowane strefy lub obszary miksu, każda z niezależnym stereofonicznym wyjściem i efektami. Łącznie dostępnych jest 128 kanałów wejściowych i 48 szyn wyjściowych, dzięki którym możesz skierować sygnał niezależnie do jakiejkolwiek strefy audio w budynku lub teatrze.

 

 

Za zarządzanie miksem i routingiem poszczególnych obszarów odpowiadają wysokiej klasy, specjalnie zaprojektowane dla systemu kontrolery sprzętowe, które natywnie współpracują z jednostką centralną systemu 4REA4. Wśród kontrolerów łączonych i zasilanych przez sieć Ethernet producent zaprezentował pojedynczy ścienny kontroler ACONTROL1 wyposażony w jeden potencjometr i duży wyświetlacz TFT, kontroler ACONTROL8 wyposażony w osiem tłumików o długości 100 mm, osiem wyświetlaczy TFT oraz dwadzieścia dwa przyciski jak również ACONTROL6 oferujący sześć wciskanych potencjometrów, sześć ekranów TFT oraz osiemnaście wielofunkcyjnych przycisków.

Dostępne stageboxy, także łączone przez Ethernet lub Dante, pozwalają na wprowadzenie sygnałów mikrofonowych, liniowych w jakości 96 kHz. Stageboxy dostępne są w wersjach ściennych oraz wolnostojących, A164 WALL i A164 FLOOR oraz A168 Stage. Do systemu producent oferuje również stagebox wyposażony w złącza GPIO, który świetnie sprawdzi się w instalacjach alarmowych. DiGiCo do prezentowanego systemu stworzyło również dedykowany expander ASTAR pozwalający na podłączanie większej liczby stageboxów. Udostępnia on łącznie cztery złącza, a każde z nich obsługuje trzydzieści dwa wejścia i trzydzieści dwa wyjścia.


PRODUCENT: DiGiCo - www.digico.pl

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


DiGiCo SD12

Metodą kompromisów i eksperymentów DiGiCo wreszcie od czasów SD7 stworzyło produkt niemal optymalny. Konsoleta trochę jak guma, jeśli jest potrzeba, aby była kompaktowa, to jest, jeśli musi pomieścić wiele składów i zagwarantować bezkompromisową jakość, to taką rolę właśnie pełni. W zależności od potrzeb jest duża i mała, rozbudowana i wystarczająca.

DiGiCo S21

S21, jak na swój przedział cenowy, wykonany jest solidnie. Elementy obudowy są do siebie dopasowane i wykonane z dobrych materiałów. Świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie podświetlenia LED na górnej belce z możliwością regulacji jasności. System operacyjny Windows zastąpiono teraz Linuxem, który słynie ze stabilności. Pierwsze dźwięki wydobywające się z konsolety uświadamiają użytkownikowi, że ma do czynienia z brzmieniem wysokiej jakości.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)