Google Analytics
44
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > DiGiCo 32BIT Mic Pre Amp
29-08-2017

DiGiCo 32BIT Mic Pre Amp 

Nowe przedwzmacniacze mikrofonowe dla konsolet SD opracowane zostały pod nadzorem Johna Stadiusa i cechują się innym brzmieniem niż te dostępne fabrycznie.

 

Stadius i jego zespół inżynierów tworzą przedwzmacniacze mikrofonowe od ponad czterdziestu lat, a od 2002 roku, po zakupie firmy Soundtracs PLC, bezpośrednio dla marki DiGiCo. Prezentowana karta rozszerzeń to niezależny tor sygnałowy w konsolecie (od wejścia do konwertera) oparty na autorskim przedwzmacniaczu różnicowym Johna Stadiusa. Na pojedynczym kanale zastosowano dwa trzydziestodwubitowe przetworniki ADC z konwersją sygnału na poziomie 73uS. Wejścia cechują się dynamiką na poziomie 123 dBA, niewiarygodnie niskim stosunkiem sygnał/szum wynoszącym 128 dB, charakterystyką częstotliwościową mieszczącą się w zakresie od 20 Hz do 44,5 kHz (±0,1dB), jak również współczynnikiem zawartości harmonicznych mniejszym niż 0,002 % w paśmie 20 Hz – 22 kHz oraz analogowym, liniowym zasilaniem odpowiedzialnym za napędzenie mikrofonów wymagających zasilania fantomowego 48 V. Za jakość sygnału odpowiada w pełni ekranowany stopień analogowy, jak również precyzyjny ogranicznik, niepowodujący zmian sygnale audio.

 


PRODUCENT: DiGiCo - www.digico.pl

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


DiGiCo SD12

Metodą kompromisów i eksperymentów DiGiCo wreszcie od czasów SD7 stworzyło produkt niemal optymalny. Konsoleta trochę jak guma, jeśli jest potrzeba, aby była kompaktowa, to jest, jeśli musi pomieścić wiele składów i zagwarantować bezkompromisową jakość, to taką rolę właśnie pełni. W zależności od potrzeb jest duża i mała, rozbudowana i wystarczająca.

DiGiCo S21

S21, jak na swój przedział cenowy, wykonany jest solidnie. Elementy obudowy są do siebie dopasowane i wykonane z dobrych materiałów. Świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie podświetlenia LED na górnej belce z możliwością regulacji jasności. System operacyjny Windows zastąpiono teraz Linuxem, który słynie ze stabilności. Pierwsze dźwięki wydobywające się z konsolety uświadamiają użytkownikowi, że ma do czynienia z brzmieniem wysokiej jakości.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)