Google Analytics
80
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > DPA d:vote™ 4099CM
18-01-2016

DPA d:vote™ 4099CM 

Firma DPA zaprezentowała nowy zestaw, w którego skład wchodzi miniaturowy mikrofon instrumentalny d:vote 4099, zatrzask montażowy, kabel microdot i przejściówka z microdot na XLR.

 

Prezentowany zestaw, rozszerzający ofertę serii d:vote, nie koloryzuje dźwięku, oferuje superkardioidalną charakterystykę kierunkowości i jest wyjątkowo odporny na sprzężenia zwrotne. Podobnie jak inne mikrofony z serii, tak i najnowszy model współpracuje z każdym systemem bezprzewodowym dostępnym na rynku. Kompatybilność zachowana została dzięki dostępności w ofercie producenta różnych adapterów. W zestawie znajdziemy szyjkę o długości 140 mm, lecz możemy zwiększyć ją o 80 mm. Wystarczy, że nabędziemy przeznaczone do serii 4099 rozszerzenie o nazwie Gooseneck Extension 80 mm.


PRODUCENT: DPA Microphones - www.dpamicrophones.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


DPA Microphones Slim 4060

Duńska firma DPA specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mikrofonów od 1992 roku. W swojej ofercie ma wiele mikrofonów stworzonych dla spikerów telewizyjnych, przedstawień teatralnych i przemysłu filmowego. Jednym z nich jest model Slim 4060.

DPA Microphones d:fine In-Ear

Mikrofony DPA z serii d:fine od lat cieszą się ogromną popularnością wśród profesjonalistów, którzy cenią je za wzorcową jakość dźwięku, wysoki komfort użytkowania i wyjątkowo trwałą konstrukcję. Zestawy In-Ear to połączenie zintegrowanych monitorów dousznych z doskonałymi kapsułami mikrofonowymi i zarazem kolejny krok w rozwoju tej uznanej i będącej standardem w branży serii.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)