Google Analytics
50
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > DPA d:screet Slim Microphone
02-11-2015

DPA d:screet Slim MicrophoneW trakcie konwencji AES w Nowym Jorku miała miejsce premiera nowego mikrofonu firmy DPA.

28 października w dniu rozpoczęcia konwencji AES światło dzienne ujrzał nowy mikrofon d:screet Slim Microphone produkcji DPA. Powstał on w odpowiedzi na potrzeby przemysłu filmowego na stworzenie wysokiej jakości mikrofonu wszechkierunkowego, którego nie uchwycą kamery w trakcie zdjęć.

Mikrofon wyposażony został w nowy wciskany zatrzask, stanowiący dodatkowe wyposażenie, oraz zawiera wejście pod kątem 90º, dzięki któremu kabel możemy ułożyć płasko na powierzchni, aby był niewidoczny. Mikrofon został zaprojektowany tak, aby bez najmniejszych przeszkód można było go umieścić nawet w dwumilimetrowej szczelinie.

Mimo niewielkich rozmiarów mikrofonu zastosowana wkładka d:screet 4060 zapewnia wysoką skuteczność i niski poziom szumów w każdej sytuacji. Nowy mikrofon jest kompatybilny ze wszystkimi systemami bezprzewodowymi na rynku.

DPA d:screet Slim Microphone dostępny jest w czterech kolorach: białym, czarnym, brązowym i beżowym.


PRODUCENT: DPA Microphones - www.dpamicrophones.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


DPA Microphones Slim 4060

Duńska firma DPA specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mikrofonów od 1992 roku. W swojej ofercie ma wiele mikrofonów stworzonych dla spikerów telewizyjnych, przedstawień teatralnych i przemysłu filmowego. Jednym z nich jest model Slim 4060.

DPA Microphones d:fine In-Ear

Mikrofony DPA z serii d:fine od lat cieszą się ogromną popularnością wśród profesjonalistów, którzy cenią je za wzorcową jakość dźwięku, wysoki komfort użytkowania i wyjątkowo trwałą konstrukcję. Zestawy In-Ear to połączenie zintegrowanych monitorów dousznych z doskonałymi kapsułami mikrofonowymi i zarazem kolejny krok w rozwoju tej uznanej i będącej standardem w branży serii.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)