Google Analytics
18
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > DPA Core
29-12-2017

DPA Core 

DPA Microphones zaprezentowała nową technologię wzmocnienia sygnału o nazwie Core.

 

Technologia Core powstała w celu zminimalizowania zniekształceń przy jednoczesnym zwiększeniu zakresu dynamiki. W rezultacie, wg danych producenta, zakres dynamiki d:screet 4061 i the d:fine 4066 zwiększony został o 14 dB przy 1% THD. Z dobrodziejstw najnowszej technologii Core możemy skorzystać, nabywając mikrofony d:screet 4060, d:screet 4061, d:fine 4066 and d:fine 4088, które rozpoznamy przez niebieską etykietę w pobliżu numeru seryjnego na kablu. Grawerowana laserowo etykieta znalazła się na wkładce. Najnowsze odsłony mikrofonów pojawią się w pierwszym kwartale 2018 roku.

„DPA słynie z produkcji najwyższej jakości mikrofonów o klarownym i naturalnym brzmieniu” – powiedział René Mørch, manager produktu w firmie DPA. „Wprowadzenie mikrofonów opartych na nowej technologii nie oznacza, że dotychczasowe wersje znikną z rynku. Wręcz przeciwnie nowa linia produktów jest odpowiedzią na zapotrzebowanie realizatorów. Daliśmy szersze pole manewru przy doborze sprzętu do realizacji przedstawień teatralnych, nagrań filmowych, koncertów, tak aby nasi kliencie mogli uchwycić każdy szczegół” – dodał René Mørch.


PRODUCENT: DPA Microphones - www.dpamicrophones.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


DPA Microphones Slim 4060

Duńska firma DPA specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mikrofonów od 1992 roku. W swojej ofercie ma wiele mikrofonów stworzonych dla spikerów telewizyjnych, przedstawień teatralnych i przemysłu filmowego. Jednym z nich jest model Slim 4060.

DPA Microphones d:fine In-Ear

Mikrofony DPA z serii d:fine od lat cieszą się ogromną popularnością wśród profesjonalistów, którzy cenią je za wzorcową jakość dźwięku, wysoki komfort użytkowania i wyjątkowo trwałą konstrukcję. Zestawy In-Ear to połączenie zintegrowanych monitorów dousznych z doskonałymi kapsułami mikrofonowymi i zarazem kolejny krok w rozwoju tej uznanej i będącej standardem w branży serii.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)