Google Analytics
108
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > DPA CM4099, SM4099, AC4099
25-05-2016

DPA CM4099, SM4099, AC4099W trakcie InfoComm 2016 firma DPA zaprezentowała nowe uchwyty montażowe do modelu d:vote 4099 Instrument Microphone.

 

W trakcie projektowania nowych uchwytów celem inżynierów było to, aby instrumentalny mikrofon d:vote 4099 był na tyle uniwersalny, by mógł pracować w różnych konfiguracjach – w zależności od sytuacji.

 

 

Uchwyt CM4099 jest rozwiązaniem wszechstronnym, przeznaczonym do nagłaśniania orkiestr symfonicznych, gdzie niektórzy muzycy stoją, inni siedzą, a pozostali są w ruchu.

 

Po raz pierwszy w historii marki DPA pojawił się uchwyt przeznaczony do wkręcenia na statyw – model SM4099 Stand Mount umożliwia zamontowanie mikrofonu d:vote na tradycyjnym statywie i znacząco ogranicza przypadkowe poruszenie mikrofonu.

 

 

Ostatnim z zaprezentowanych uchwytów jest AC4099 Clip for Accordion przeznaczony do nagłaśniania akordeonów. Dzięki niemu możliwe jest zamontowanie dwóch mikrofonów na instrumencie, jednego po prawej lub lewej stronie, a drugiego u podstawy bądź w obszarze wysokich tonów, co zapewnia uchwycenie pełnego i wyważonego tonalnie brzmienia.


PRODUCENT: DPA Microphones - www.dpamicrophones.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


DPA Microphones Slim 4060

Duńska firma DPA specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mikrofonów od 1992 roku. W swojej ofercie ma wiele mikrofonów stworzonych dla spikerów telewizyjnych, przedstawień teatralnych i przemysłu filmowego. Jednym z nich jest model Slim 4060.

DPA Microphones d:fine In-Ear

Mikrofony DPA z serii d:fine od lat cieszą się ogromną popularnością wśród profesjonalistów, którzy cenią je za wzorcową jakość dźwięku, wysoki komfort użytkowania i wyjątkowo trwałą konstrukcję. Zestawy In-Ear to połączenie zintegrowanych monitorów dousznych z doskonałymi kapsułami mikrofonowymi i zarazem kolejny krok w rozwoju tej uznanej i będącej standardem w branży serii.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)