Google Analytics
82
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > DAD TOURING15A
09-06-2017

DAD TOURING15A 

Wiele firm nagłośnieniowych poszukuje rozwiązań, które umożliwią im zastosowanie uniwersalnej kolumny aktywnej jako monitora scenicznego oraz jako nagłośnienia głównego w trakcie niewielkiego eventu. Firma DAD wyszła naprzeciw oczekiwań wielu z nas, prezentując nowe urządzenie.

 

DAD TOURING15A to dwudrożna kolumna aktywna, wyposażona w wydajny wzmacniacz firmy Powersoft pracujący w klasie D o mocy 1400 W, działający w trybie bi-amp, oraz procesor DSP umożliwiający pracę w czterech gotowych trybach.

 

 

Kolumna została oparta na piętnastocalowym neodymowym głośniku niskotonowym o mocy 1000 W wyprodukowanym przez włoską firmę B&C Speakers i dwucalowym driverze o mocy 400 W. Zakres charakterystyki częstotliwościowej mieści się w zakresie od 45 Hz do 18 kHz (±3 dB), a szczytowy poziom ciśnienia akustycznego to 131 dB.

 

 

Trapezowy kształt TOURING15A (45°30°) pozwala wykorzystać kolumnę również jako monitor sceniczny. Oprócz standardowych otworów do montowania na statywach, kolumna ma sześć punktów zaczepowych, które ułatwiają podwieszenie w każdych warunkach.


PRODUCENT: DAD - www.musiclights.it

DYSTRYBUTOR: Show Design - www.showdesign.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


DAD ARK208SA/ARK206MP

Z czystym sumieniem polecam zestaw ARK208SA/ARK206MP każdemu, kto poszukuje sprawnie i poprawnie grającego minisystemu nagłośnieniowego, zarówno przenośnego, jak i stacjonarnego, za rozsądną cenę.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)