Google Analytics
36
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > DAD ARK803MP
20-02-2018

DAD ARK803MP 

W ofercie marki DAD znajdziemy pasywną kolumnę głośnikową montowaną do ściany. Jednym z przedstawicieli serii ARK jest model 803MP.

 

Prezentowana kolumna głośnikowa oparta została na ośmiu trzycalowych głośnikach, dzięki którym sprawdzi się w pomieszczeniach o trudnej akustyce. W tego rodzaju nagłośnieniu istotnym jest, aby dyspersja była szeroka w poziomie i wąska w pionie. Oczywiście ARK803MP spełnia te warunki, a cechując się pokryciem 115 (H) × 20° (V), pracą w paśmie 135–17 000 Hz (±3 dB), szczytowym SPL na poziomie 120 dB zapewni nam niepowtarzalne wrażenia słuchowe w dużych pomieszczeniach, jak i mniejszych. Kolumnę montujemy bezpośrednio do ściany. Sugerowany punkt podziału to 140 lub 180 Hz, a rekomendowana moc wzmacniacza to maksymalnie 800 W. Spełniając te warunki, osiągniemy efektywność na poziomie 95 dB w wolnym polu, co pozwoli nam optymalnie nagłośnić sale balowe czy miejsca kultu. 


PRODUCENT: DAD - www.musiclights.it

DYSTRYBUTOR: Show Design - www.showdesign.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


DAD ARK208SA/ARK206MP

Z czystym sumieniem polecam zestaw ARK208SA/ARK206MP każdemu, kto poszukuje sprawnie i poprawnie grającego minisystemu nagłośnieniowego, zarówno przenośnego, jak i stacjonarnego, za rozsądną cenę.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)