Google Analytics
108
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Behringer Powerplay HA6000
18-05-2017

Behringer Powerplay HA6000 

Na scenie posiadanie wielokanałowego przedwzmacniacza słuchawkowego jest oczywiste. Ciekawą ofertę w tym zakresie zaprezentował Behringer.

 

Behringer Powerplay HA6000 jest sześciokanałowym przedwzmacniaczem słuchawkowym przeznaczonym na scenę i do studia. Pozwala stworzyć sześć niezależnych, stereofonicznych odsłuchów słuchawkowych z niezależną kontrolą głośności. Każdy z kanałów został wyposażony w wejście aux, dzięki któremu możemy dodać do każdego miksu słuchawkowego dodatkowe, niezależne od sygnału wspólnego źródło. Na każdym kanale znajdziemy dwupasmowy korektor, a poziom głośności na słuchawkach jest wizualizowany na każdym z kanałów miernikiem wysterowania. Każdy kanał ma wyjście z przodu i z tyłu. Z przodu obudowy znajdziemy również wejście pozwalające dodać do całego miksu dodatkowe źródło. Producent umożliwił także równoległe łączenie kilku przedwzmacniaczy, udostępniając wejście i wyjście na XLR z tyłu obudowy.

 

 

Powerplay HA6000 został przeznaczony do montażu w racku, ma trzyletnią gwarancję oraz może pracować w każdym zakątku globu, dzięki przełącznikowi napięcia 100/240 V.


PRODUCENT: Behringer - www.behringer.com

DYSTRYBUTOR: SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Behringer SD16/SD8

Firma Behringer w roku 2014 mocno zaznaczyła swoją obecność w tej przestrzeni produktem o jakże kultowym już oznaczeniu X32, a opisywane tu SD16 i SD8 są jedną z propozycji na jego rozbudowę.

Behringer KM1700 i KM750

Mała waga, dobrej jakości dźwięk, skuteczne zabezpieczenia przed zniszczeniem i przystępna cena to główne atrybuty, predysponujące te jednostki do zastosowania w jednoosobowych działalnościach gospodarczych, przez osoby trudniące się występami na tego typu imprezach.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)