Google Analytics
152
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Behringer KM750 i KM1700
24-11-2016

Behringer KM750 i KM1700Behringer powiększył wysoko ocenianą rodzinę profesjonalnych końcówek mocy, wprowadzając do oferty dwa nowe, stereofoniczne modele: KM750 i KM1700.

 

Obydwie końcówki wyposażone zostały w autorską, zastrzeżoną prawnie technologię ATR (Accelerated Transient Response), która ostatecznie decyduje o niezrównanej klarowności nowych wzmacniaczy w stosunku do masy, podkreślając jednocześnie idealny stosunek jakości do ceny.

Pierwszy z modeli, czyli KM750 cechuje się mocą 2 x 400 W przy 4 Ω lub 2 x 200 W przy 8 Ω, tudzież otrzymamy 1 x 750 W przy 8 Ω, gdy zmostkujemy dostępne kanały. KM750 oddaje nam do dyspozycji profesjonalne złącza głośnikowe i zaciski „touch-proof”, obsługujące większość systemów okablowania głośników, niezawodny transformator toroidalny o ultra wysokiej odpowiedzi transjentowej, aktywne chłodzenie  umieszczone na radiatorze, niezależny zasilacz i zabezpieczenie przeciwzwarciowe na każdym kanale, automatycznie chroniące wzmacniacz i głośniki. Ponadto na jego pokładzie znajdziemy przełączalne ograniczniki oferujące maksymalny poziom wyjściowy z niezawodną ochroną przed przeciążeniem, precyzyjna sygnalizacja LED.

 


Drugi model oferuje nam tą samą funkcjonalność, co poprzednik z różnicą mocy na wyjściu, ponieważ KM1700 pozwala nam na uzyskanie mocy na poziomie 800 W (4 Ω) na kanał w trybie stereo, 2 x 500 W przy obciążeniu 8 Ω, bądź aż 1700 W (8 Ω) po zmostkowaniu.

Obydwie końcówki mają wysokość 2U oraz kompatybilne są z dowolnym źródłem audio, dzięki dostępności symetrycznych złączy XLR i jack TRS 1/4". 


PRODUCENT: Behringer - www.behringer.com

DYSTRYBUTOR: SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Behringer SD16/SD8

Firma Behringer w roku 2014 mocno zaznaczyła swoją obecność w tej przestrzeni produktem o jakże kultowym już oznaczeniu X32, a opisywane tu SD16 i SD8 są jedną z propozycji na jego rozbudowę.

Behringer KM1700 i KM750

Mała waga, dobrej jakości dźwięk, skuteczne zabezpieczenia przed zniszczeniem i przystępna cena to główne atrybuty, predysponujące te jednostki do zastosowania w jednoosobowych działalnościach gospodarczych, przez osoby trudniące się występami na tego typu imprezach.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)