Google Analytics
16
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Audio-Technica ATH-MSR7SE
17-10-2017

Audio-Technica ATH-MSR7SE 

Najwyższej jakości słuchawki coraz chętniej wykorzystywane są przez realizatorów miksujących koncerty jako lupa, która pozwala im usłyszeć więcej szczegółów.

 

Audio-Technica zaprezentowała limitowaną wersję słuchawek ATH-MSR7. W nowym modelu producent zdecydował się na zastosowanie dwóch membran  True Motion o średnicy 45 mm, tak jak w oryginale, a pałąk oraz zewnętrzną stronę nauszników wykończył w ciemnoniebieskim kolorze ze złotymi akcentami, odpowiednio je wyróżniając. Dopasowujące się do kształtu ucha nauszniki w słuchawkach typu zamkniętego, z dwuwarstwową technologią kontrolowania ruchu powietrza wewnątrz nauszników, sprawdzą się zarówno w trakcie odsłuchu pojedynczych śladów, jak i całego miksu. Praca w paśmie od 5 Hz do 40 kHz, czułość na poziomie 100 dB/mW i impedancja wynosząca 35 Ω zapewnią nam krytyczny odsłuch materiału, niezależnie od gatunku muzycznego. Wraz słuchawkami otrzymamy ochronne etui i odłączane kable o różnej długości, w tym jeden o czystości przewodnika 6N-OFC.


PRODUCENT: Audio-Technica - eu.audio-technica.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Audio-Technica BP894-TH

Teatry, telewizja, scena czy sale konferencyjne – wszędzie tam możemy spotkać mikrofony nagłowne. Podstawowe cechy, jakie powinny spełniać poza dobrym brzmieniem, to niezawodność, wygoda, dyskrecja i niska masa. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Audio-Technica, która – bazując na swoim ogromny doświadczeniu – stworzyła nowy mikrofon, który być może nie zrewolucjonizuje rynku, ale może ustanowić nowy standard wśród najczęściej wybieranych modeli.

Audio-Technica ATW-11F

Testowany system bezprzewodowy wraz z bodypackiem i mikrofonem krawatowym okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem konferencyjnym za stosunkowo niską cenę. Mając do dyspozycji kilka tego typu zestawów, można bez większych problemów nagłośnić wszelkiego rodzaju imprezy, gdzie występuje słowo mówione.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)