Google Analytics
30
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Audio-Technica ATH-MSR7SE
17-10-2017

Audio-Technica ATH-MSR7SE 

Najwyższej jakości słuchawki coraz chętniej wykorzystywane są przez realizatorów miksujących koncerty jako lupa, która pozwala im usłyszeć więcej szczegółów.

 

Audio-Technica zaprezentowała limitowaną wersję słuchawek ATH-MSR7. W nowym modelu producent zdecydował się na zastosowanie dwóch membran  True Motion o średnicy 45 mm, tak jak w oryginale, a pałąk oraz zewnętrzną stronę nauszników wykończył w ciemnoniebieskim kolorze ze złotymi akcentami, odpowiednio je wyróżniając. Dopasowujące się do kształtu ucha nauszniki w słuchawkach typu zamkniętego, z dwuwarstwową technologią kontrolowania ruchu powietrza wewnątrz nauszników, sprawdzą się zarówno w trakcie odsłuchu pojedynczych śladów, jak i całego miksu. Praca w paśmie od 5 Hz do 40 kHz, czułość na poziomie 100 dB/mW i impedancja wynosząca 35 Ω zapewnią nam krytyczny odsłuch materiału, niezależnie od gatunku muzycznego. Wraz słuchawkami otrzymamy ochronne etui i odłączane kable o różnej długości, w tym jeden o czystości przewodnika 6N-OFC.


PRODUCENT: Audio-Technica - eu.audio-technica.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Audio-Technica ATM 350a

ATM350 to jeden z mikrofonów, który najczęściej gości w riderach, szczególnie przy okazji obecnych tam wpisów dotyczących instrumentów dętych lub smyczkowych. Jego zastosowanie jest jednak o wiele szersze, szczególnie teraz, gdy na rynku dostępny jest najnowszy model ATM 350a.

Audio-Technica BP894-TH

Teatry, telewizja, scena czy sale konferencyjne – wszędzie tam możemy spotkać mikrofony nagłowne. Podstawowe cechy, jakie powinny spełniać poza dobrym brzmieniem, to niezawodność, wygoda, dyskrecja i niska masa. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Audio-Technica, która – bazując na swoim ogromny doświadczeniu – stworzyła nowy mikrofon, który być może nie zrewolucjonizuje rynku, ale może ustanowić nowy standard wśród najczęściej wybieranych modeli.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)