Google Analytics
22
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Audio-Technica AT5047
21-09-2017

Audio-Technica AT5047 

W sprzedaży pojawił się nowy mikrofon od Audio-Technica.

 

Nowy mikrofon powstał na bazie opatentowanej technologii znanej z AT5040, czyli czteroczęściowego, prostokątnego elementu membrany, który umożliwił osiągnięcie niespotykanej wyrazistość dźwięku. Producent za sprawą autorskiego rozwiązania stworzył mikrofon o największej powierzchni czynnej, dzięki temu, że cztery idealnie dopasowane do siebie membrany pracują razem jak jeden wysokowydajny element, a ich wydajności sumują się proporcjonalnie. Prezentowany mikrofon jest wykonany ręcznie i skrupulatnie testowany przed sprzedażą. Wraz z nim otrzymujemy walizkę transportową wykonaną z aluminium i mosiądzu oraz mocowanie elastyczne znane z modelu AT8040, zapewniające nie tylko jest odpowiednią izolację mikrofonu, lecz również odporność na niechciane rezonanse.


PRODUCENT: Audio-Technica - eu.audio-technica.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Audio-Technica ATM 350a

ATM350 to jeden z mikrofonów, który najczęściej gości w riderach, szczególnie przy okazji obecnych tam wpisów dotyczących instrumentów dętych lub smyczkowych. Jego zastosowanie jest jednak o wiele szersze, szczególnie teraz, gdy na rynku dostępny jest najnowszy model ATM 350a.

Audio-Technica BP894-TH

Teatry, telewizja, scena czy sale konferencyjne – wszędzie tam możemy spotkać mikrofony nagłowne. Podstawowe cechy, jakie powinny spełniać poza dobrym brzmieniem, to niezawodność, wygoda, dyskrecja i niska masa. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Audio-Technica, która – bazując na swoim ogromny doświadczeniu – stworzyła nowy mikrofon, który być może nie zrewolucjonizuje rynku, ale może ustanowić nowy standard wśród najczęściej wybieranych modeli.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)