Google Analytics
22
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Audio-Technica AT5047
21-09-2017

Audio-Technica AT5047 

W sprzedaży pojawił się nowy mikrofon od Audio-Technica.

 

Nowy mikrofon powstał na bazie opatentowanej technologii znanej z AT5040, czyli czteroczęściowego, prostokątnego elementu membrany, który umożliwił osiągnięcie niespotykanej wyrazistość dźwięku. Producent za sprawą autorskiego rozwiązania stworzył mikrofon o największej powierzchni czynnej, dzięki temu, że cztery idealnie dopasowane do siebie membrany pracują razem jak jeden wysokowydajny element, a ich wydajności sumują się proporcjonalnie. Prezentowany mikrofon jest wykonany ręcznie i skrupulatnie testowany przed sprzedażą. Wraz z nim otrzymujemy walizkę transportową wykonaną z aluminium i mosiądzu oraz mocowanie elastyczne znane z modelu AT8040, zapewniające nie tylko jest odpowiednią izolację mikrofonu, lecz również odporność na niechciane rezonanse.


PRODUCENT: Audio-Technica - eu.audio-technica.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Audio-Technica BP894-TH

Teatry, telewizja, scena czy sale konferencyjne – wszędzie tam możemy spotkać mikrofony nagłowne. Podstawowe cechy, jakie powinny spełniać poza dobrym brzmieniem, to niezawodność, wygoda, dyskrecja i niska masa. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Audio-Technica, która – bazując na swoim ogromny doświadczeniu – stworzyła nowy mikrofon, który być może nie zrewolucjonizuje rynku, ale może ustanowić nowy standard wśród najczęściej wybieranych modeli.

Audio-Technica ATW-11F

Testowany system bezprzewodowy wraz z bodypackiem i mikrofonem krawatowym okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem konferencyjnym za stosunkowo niską cenę. Mając do dyspozycji kilka tego typu zestawów, można bez większych problemów nagłośnić wszelkiego rodzaju imprezy, gdzie występuje słowo mówione.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)