Google Analytics
104
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Allen & Heath dLive DM0
05-07-2017

Allen & Heath dLive DM0 

Seria MixRack doczekała się nowego przedstawiciela, który mimo niewielkich gabarytów oferuje profesjonalne możliwości.

 

Allen & Heath zaprezentował DM0, nowego przedstawiciela serii MixRack o wysokości 4U. Mikser został oparty na procesorze XCVI FPGA Core, dzięki któremu możliwa stała się obsługa 128 kanałów i 96 szyn pracujących z jakością 96 kHz, przy czym latencja jest mniejsza niż 0,7 ms. DM0 został zaopatrzony w trzy sloty rozszerzeń, za sprawą których będziemy mogli obsługiwać 128 kanałów, można tu również zastosować karty kompatybilne z Dante i AES67.

Przetworzony sygnał możemy wypuścić na zewnątrz w postaci 64 niezależnych miksów. Mikser oddaje nam do dyspozycji 16 multiefektów (RackExtra FX) z powrotami stereo.


PRODUCENT: Allen & Heath - www.allen-heath.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Allen & Heath ZEDi-10FX

ZEDi-10FX jest kombinacją analogowego miksera wyposażonego w interfejs audio i pokładowe efekty. Kombinacja ta, idąca w parze z jakością przetwarzania, jest rozwiązaniem kierowanym do niezależnych muzyków oraz realizatorów nagłaśniających niewielkie eventy. Niezależnie, czy mikser używany jest w studiu, na scenie, czy w trakcie prac nad projektami w DAW – zapewnia nam znane i docenione przez setki realizatorów brzmienie marki Allen & Heath.

Allen & Heath Qu-Pac

Qu-Pac jako nieliczne tego typu urządzenie, poza oczywistą kontrolą z poziomu urządzenia mobilnego oferuje również zainstalowany na przedniej części panel kontrolny z pięciocalowym wyświetlaczem dotykowym.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)