Google Analytics
24
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Allen & Heath M-Dante v4
09-02-2018

Allen & Heath M-Dante v4 

Allen & Heath ogłosił, że karty M-Dante za sprawą aktualizacji firmware’u stały się kompatybilne z Dante Domain Manager.

 

 

Wszystkie nowe karty rozszerzeń M-Dante dla konsolet GLD i dLive są natywnie kompatybilne z DDM, a zakupione wcześniej wymagają w tym celu aktualizacji firmware’u, który jest dostępny na stronie producenta. Karty rozszerzeń M-Dante pozwalają na dodanie obsługi 64 kanałów wejściowych i taką samą ilość wyjść przez Dante.

„Zawsze staramy się, aby nasze produkty były kompatybilne z najnowszymi technologiami. Dante Domain Manager jest wspaniałym rozwiązaniem dla wielu użytkowników. Jak tylko dowiedzieliśmy się o nim, to najszybciej jak było to tylko możliwe wprowadziliśmy implementację standardu w naszych urządzeniach” – powiedział szef marketingu w Allen & Heath, Nic Beretta.

„Dante Domain Manager to sieciowe oprogramowanie zarządzające, które najlepsze praktyki IT przenosi do branży AV. DDM pozwala na tworzenie sieci audio, które są o wiele bezpieczniejsze, a zarazem są w pełni skalowalne i łatwe w zarządzaniu” – powiedział Josh Rush, starszy wiceprezes ds. Marketingu w Audinate.


PRODUCENT: Allen & Heath - www.allen-heath.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Allen & Heath ZEDi-10FX

ZEDi-10FX jest kombinacją analogowego miksera wyposażonego w interfejs audio i pokładowe efekty. Kombinacja ta, idąca w parze z jakością przetwarzania, jest rozwiązaniem kierowanym do niezależnych muzyków oraz realizatorów nagłaśniających niewielkie eventy. Niezależnie, czy mikser używany jest w studiu, na scenie, czy w trakcie prac nad projektami w DAW – zapewnia nam znane i docenione przez setki realizatorów brzmienie marki Allen & Heath.

Allen & Heath Qu-Pac

Qu-Pac jako nieliczne tego typu urządzenie, poza oczywistą kontrolą z poziomu urządzenia mobilnego oferuje również zainstalowany na przedniej części panel kontrolny z pięciocalowym wyświetlaczem dotykowym.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)