Google Analytics
38
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Allen & Heath GLD V1.6
03-01-2018

Allen & Heath GLD V1.6 

Allen & Heath udostępnił najnowszą wersję firmware dla cyfrowych konsolet z serii GLD, dodając nowy efekt oraz presety konfiguracyjne dla popularnych mikrofonów.

 

Po aktualizacji firmware’u konsolet z serii GLD do wersji 1.6 otrzymamy nowy efekt zainspirowany technologią Bucket Brigade. Technologia ta debiutowała wraz z opracowaniem chipa BBD MN3007 (Bucket Brigade Device) przez F. Sangstera and K. Teera w Philips Research Labs na przełomie lat 1968–1969. BBD pozwolił osiągnąć podobny efekt jak zastosowanie magnetofonu, w którym głowica odczytująca i zapisująca znajdowały się w ustalonej od siebie odległości, a taśma była zapętlona. Dziś tak pożądany efekt mamy dostępny natywnie w konsoletach z serii GLD marki Allen & Heath. Znajdziemy go pod nazwą Dimension Chorus FX tuż po bezpłatnej aktualizacji.

 

 

Najnowszy firmware oddaje nam do dyspozycji także presety ProFactory opracowane wspólnie z markami Shure, Sennheiser i Audio-Technica, tak aby realizatorzy zyskali ustawienia początkowe dla popularnych mikrfonów.

To jednak nie wszystko, ponieważ najnowsza wersja udostępnia nam również opcję miksu po tłumiku dla Automatic Mic Mixer oraz włącznik/wyłącznik szumu (50 Hz) w efekcie Space Echo.


PRODUCENT: Allen & Heath - www.allen-heath.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Allen & Heath SQ5

Allen & Heath SQ5 w zasadzie już przeszedł do historii… To pierwszy mikser (jak dotąd), na który czekałem z utęsknieniem od momentu premiery. Szybki rzut oka na specyfikację pozwolił mi na tyle mocno się nim zainteresować, iż podczas zagłębiania się w lekturze pierwszych danych napięcie i niecierpliwość rosły w lawinowym tempie. Wydawać by się mogło, że SQ to kolejna cyfrowa konsoleta miksująca na rynku i nie powinna wzbudzać aż takich emocji, lecz maluch od Allena pokazał, że może być inaczej.

Allen & Heath ZEDi-10FX

ZEDi-10FX jest kombinacją analogowego miksera wyposażonego w interfejs audio i pokładowe efekty. Kombinacja ta, idąca w parze z jakością przetwarzania, jest rozwiązaniem kierowanym do niezależnych muzyków oraz realizatorów nagłaśniających niewielkie eventy. Niezależnie, czy mikser używany jest w studiu, na scenie, czy w trakcie prac nad projektami w DAW – zapewnia nam znane i docenione przez setki realizatorów brzmienie marki Allen & Heath.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)