Google Analytics
108
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > AKG P5i
23-01-2017

AKG P5i 

AKG w trakcie NAMM 2017 zaprezentował nowy mikrofon dynamiczny.

 

AKG P5i to wysokiej jakości mikrofon wokalny o superkardioidalnej charakterystyce kierunkowości, zapewniający wysoki poziom wzmocnienia, zanim nastąpi sprzężenie zwrotne. Jego konstrukcja zapewnia wysoki poziom tłumienia dźwięków otoczenia, nawet gdy na scenie panuje hałas. Mikrofon cechuje metalowy, solidny korpus, który zapewni bezawaryjną pracę nawet w wyjątkowo trudnych występach scenicznych kapel rockowych. Producent wyposażył prezentowany mikrofon dynamiczny w filtr przeciwwietrzny, jak również umożliwił skorzystanie z dobrodziejstw technologii Harman ioSYS.

Podłączony P5i zostanie automatycznie skonfigurowany po podłączeniu do kompatybilnego urządzenia. Technologia ta, zaprezentowana również w trakcie NAMM 2017, umożliwia stworzenie swego rodzaju ekosystemu, którym sterujemy centralnie z poziomu aplikacji Harman Connected PA. Tym samym Harman zaoferował elastyczne i skalowalne rozwiązanie do zastosowań live, ułatwiające konfigurowanie konsolet Soundcraft, mikrofonów AKG, stageboxów dbx i zestawów nagłośnieniowych JBL zdalnie, z poziomu jednej aplikacji.


PRODUCENT: AKG - www.akg.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


AKG D5 LX

AKG D5 LX świetnie wpasowuje wokale i instrumenty w miks i nadaje im funkcję wiodącą. Podbicie 5 kHz jest natychmiast odczuwalne i warto na samym początku zwrócić uwagę, czy jest ono adekwatne do celu, jaki chcemy uzyskać.

AKG D112 MkII

AKG D112 to bez wątpienia jeden z najczęściej wykorzystywanych mikrofonów przewidzianych do instrumentów basowych. Po ten popularny model sięgają chętnie zarówno realizatorzy studyjni, jak i koncertowi, głównie do ujęć stopy perkusyjnej oraz wzmacniaczy basowych. Obecnie doczekał się on nowej i ulepszonej wersji oznaczonej symbolem Mk II.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)