Google Analytics
86
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > AKG MDAi
10-08-2017

AKG MDAi 

Technologia ioSYS umożliwia błyskawiczną konfigurację kompatybilnych urządzeń. Od teraz, za sprawą odpowiedniej przejściówki, do naszego ekosystemu możemy dodać dowolny mikrofon.

 

Przejściówka MDAi od AKG umożliwia automatyczną konfigurację dowolnego mikrofonu dostępnego na rynku z poziomu aplikacji Harman Connected PA, będącej centrum dowodzenia urządzeń kompatybilnych z technologią ioSYS. Tym samym nie tylko nowe mikrofony marki AKG, ale i starsze, jak również te od producentów trzecich, umożliwią realizatorom tworzenie i przywoływanie predefiniowanych ustawień przygotowanych dla konkretnego artysty. Adapter odpowiadający z jakość przetwarzania przesyłaną do kompatybilnych urządzeń cechuje się oczywiście najwyższymi parametrami, dzięki którym wokal nie zostanie zniekształcony, lecz przekazana zostanie jego dynamika i pełna specyfika, za którą realizatorzy i wokaliści uwielbiają dany model mikrofonu.


PRODUCENT: AKG - www.akg.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


AKG D5 LX

AKG D5 LX świetnie wpasowuje wokale i instrumenty w miks i nadaje im funkcję wiodącą. Podbicie 5 kHz jest natychmiast odczuwalne i warto na samym początku zwrócić uwagę, czy jest ono adekwatne do celu, jaki chcemy uzyskać.

AKG D112 MkII

AKG D112 to bez wątpienia jeden z najczęściej wykorzystywanych mikrofonów przewidzianych do instrumentów basowych. Po ten popularny model sięgają chętnie zarówno realizatorzy studyjni, jak i koncertowi, głównie do ujęć stopy perkusyjnej oraz wzmacniaczy basowych. Obecnie doczekał się on nowej i ulepszonej wersji oznaczonej symbolem Mk II.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)