Google Analytics
1098
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > AKG K52, K72, K92
24-05-2016

AKG K52, K72, K92 

Firma AKG zaprezentowała trzy nowe modele słuchawek o zamkniętej konstrukcji przeznaczone na scenę i do studia.

 

Nowe słuchawki, dzięki rozwijanej od ponad sześćdziesięciu lat technologii, gwarantują wierny odsłuch i wysoki komfort użytkowania. Prezentowane modele opierają się na czterdziestomilimetrowych przetwornikach, a ich konstrukcja jest typu zamkniętego. Słuchawki mają wygodny pałąk z możliwością dostosowania go do kształtu naszej głowy, a jego wykonanie z aluminium gwarantuje poczucie komfortu nawet w trakcie wielogodzinnych sesji. Impedancja K52, K72 i K92 wynosi 32 Ω, przy czym w zależności od modelu różne są charakterystyki częstotliwościowe i skuteczność.

 

 

K52 gra w paśmie od 18 Hz do 20 kHz, skuteczność słuchawek wynosi 110 dB SPL/V, a kolor wykończenia to czarny mat.

 

 

Słuchawki K72 grają od 16 Hz do 20 kHz, ich skuteczność jest równa 112 dB SPL/V i podobnie jak K52 dostępne są w kolorze czarny mat.

 

 

Najwyższy z modeli, czyli K92, oferuje charakterystykę częstotliwościową identyczną jak K72, lecz jego skuteczność jest większa i wynosi 113 dB SPL/V. W przeciwieństwie do zaprezentowanych wyżej modeli, słuchawki K92 dostępne są w kolorze czarny mat ze złotymi wstawkami, podkreślającymi ich wyjątkowy wygląd.

 


PRODUCENT: AKG - www.akg.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


AKG D5 LX

AKG D5 LX świetnie wpasowuje wokale i instrumenty w miks i nadaje im funkcję wiodącą. Podbicie 5 kHz jest natychmiast odczuwalne i warto na samym początku zwrócić uwagę, czy jest ono adekwatne do celu, jaki chcemy uzyskać.

AKG D112 MkII

AKG D112 to bez wątpienia jeden z najczęściej wykorzystywanych mikrofonów przewidzianych do instrumentów basowych. Po ten popularny model sięgają chętnie zarówno realizatorzy studyjni, jak i koncertowi, głównie do ujęć stopy perkusyjnej oraz wzmacniaczy basowych. Obecnie doczekał się on nowej i ulepszonej wersji oznaczonej symbolem Mk II.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)