Google Analytics
42
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > AKG K275
16-01-2018

AKG K275 

Wkrótce na rynku dostępne będą nowe, referencyjne słuchawki o konstrukcji zamkniętej od AKG.

 

Siedemdziesiąt lat doświadczenia pozwala marce AKG tworzyć słuchawki o najwyższej jakości. Najnowszy model jest kulminacją udoskonaleń wprowadzanych na przełomie ostatnich dziesięcioleci. Dotyczy to zarówno przetworników, bezpiecznego transportu, jak i dopasowania pałąka oraz wykończenia. Zakładając słuchawki na głowę, poczujemy się, jakbyśmy obcowali z referencyjnymi monitorami w reżyserce. Dźwięk jest transparentny, zdefiniowany i niekoloryzowany. Ma to ogromne znaczenie w trakcie miksowania muzyki zarówno w studiu, jak i na scenie. Ponadto pięćdziesięciomilimetrowe przetworniki są w stanie odpowiednio zagrać w dole pasma, dzięki czemu nic nam nie umknie. Słuchawki o czułości wynoszącej 109 dB SPL/V grają w paśmie 16–28 000 Hz, a ich impedancja to 32 Ω.


PRODUCENT: AKG - www.akg.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


AKG D5 LX

AKG D5 LX świetnie wpasowuje wokale i instrumenty w miks i nadaje im funkcję wiodącą. Podbicie 5 kHz jest natychmiast odczuwalne i warto na samym początku zwrócić uwagę, czy jest ono adekwatne do celu, jaki chcemy uzyskać.

AKG D112 MkII

AKG D112 to bez wątpienia jeden z najczęściej wykorzystywanych mikrofonów przewidzianych do instrumentów basowych. Po ten popularny model sięgają chętnie zarówno realizatorzy studyjni, jak i koncertowi, głównie do ujęć stopy perkusyjnej oraz wzmacniaczy basowych. Obecnie doczekał się on nowej i ulepszonej wersji oznaczonej symbolem Mk II.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)